کانال تلگرم اخبار هیات علمی

آمار احکام بورس دکتری از ابتدای امسال

مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان آمار احکام صادر شده بورس دکتری را از ابتدای سال جاری تا ۱۷ مهر ماه ۴۷۴ مورد اعلام کرد.
دکتر احمد غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به احکام صادر شده بورس دکتری از ابتدای سال جاری تا ۱۷ مهر ۹۳ گفت: از ابتدای سال جاری ۳۷۰ حکم بورس داخل، ۵۹ حکم بورس مربیان و ۴۵ حکم بورس تبدیل داخل  صادر شده است.

وی ادامه داد: احکام  ۴۵ موردی که برای تبدیل بورس صادر شده است براساس آیین نامه سابق بوده چرا که اکنون تبدیل بورس داخل نداریم.

مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان افزود: درمجموع می توان گفت از ابتدای سال جاری تا ۱۷ مهرماه ۴۷۴حکم بورس دکتری صادر شده است.

وی ادامه داد: سیاست وزارت علوم افزایش و گسترش فرصت تحقیقاتی کوتاه مدت شش ماه است که به دانشجویان دکتری بورسیه و  غیر بورسیه تعلق می گیرد.

غلامی افزود: از ابتدای سال تا ۱۷ مهر ماه، ۲۹۴ حکم فرصت مطالعاتی تحقیقاتی ۶ ماه خارج از کشور و ۲۶ مورد نیز حکم فرصت مطالعاتی تحقیقاتی کوتاه مدت داخل کشور صادر شده که در مجموع ۳۲۰ حکم فرصت مطالعاتی کوتاه مدت از ابتدای سال صادر شده است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “آمار احکام بورس دکتری از ابتدای امسال”

  1. مینا گفت:

    با سلام
    من دانشجوی دکترای دانشگاه آزاد هستم میخاستم بدونم چطور میشه برای بورس تحصیلی داخل و هیئت علمی دانشگاه آزاداقدام کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.