کانال تلگرم اخبار هیات علمی

مسئولین سابق و فعلی وزارت علوم درباره بورسیه ها توضیح می‌دهند

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعلام کرد: مسئولین سابق به همراه مسئولین فعلی وزارت علوم فردا بعد از ظهر در کمیسیون حاضر و درخصوص پذیرش دانشجوی بورسیه خارج از روال توضیحات خود را ارایه می کنند.

دکتر محمدمهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با توجه به اظهارات مسئولین فعلی وزارت علوم مبنی بر تخلف در پذیرش دانشجوی بورسیه توسط مسئولین دوره قبل و اظهارات مسئولین سابق وزارت علوم مبنی بر اینکه هیچ مورد خلافی در پذیرش دانشجویان بورسیه صورت نگرفته است، فردا بعد از جلسه مجلس، با حضور مسئولین هر دو طرف این مساله بررسی می شود.

وی درخصوص اینکه آیا پرونده های تخلفی که وجود دارد به دوره‌ای که شما وزیرعلوم بودید نیز باز می گردد، گفت: معاون وزیر علوم اعلام کرد هیچ موردی از تخلفات صورت گرفته مربوط به دوره مسئولیت من نیست.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: این مساله بررسی کارشناسانه خواهد شد هر دو طرف حرف ها و مستندات خود را فردا ارایه خواهند کرد و ما یک جمع بندی از اظهارات هر دو طرف داشته و کار کارشناسی انجام خواهیم داد.

به گزارش مهر، این درحالی است که سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در دولت یازدهم مدعی است که از ۳ هزار دانشجوی بورسیه شده در دوره قبل ،  پرونده حدود ۸۰۰ دانشجو به لحاظ سن و معدل دارای مشکل است و در پذیرش این دانشجویان تخلف صورت گرفته است. از طرفی حسن مسلمئی نائینی معاون بورس دولت قبل در وزارت علوم نیز مدعی است که هیچ تخلفی صورت نگرفته و ادعای مسئولین فعلی وزارت علوم بی اساس است و تخلف در زمینه بورسیه ها در دوره اصلاحات وجود داشته است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مسئولین سابق و فعلی وزارت علوم درباره بورسیه ها توضیح می‌دهند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.