کانال تلگرم اخبار هیات علمی

توقف یک مرحله جذب هیت علمی در پیام نور

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور، از توقف یک مرحله جذب هیأت علمی  در این دانشگاه خبر داد.

علیرضا دل افکار در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر، اضافه کرد: به منظور ساماندهی وضعیت موجود اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور، از یک مرحله جذب هیأت علمی جلوگیری به عمل می آید.

وی در این باره، تاکید کرد: این اقدام به منظور نیاز سنجی از واحدها و مراکز دانشگاه صورت می گیرد و دانشگاه پیام نور در فراخوان جذب بهمن ماه شرکت نمی کند.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور، ادامه داد: در صورتیکه پس از این نیاز سنجی مشخص شد نسبت یک به ۲۵۰ استاد به دانشجو در دانشگاه رعایت نشده، در فراخوان شهریورماه ۹۳ شرکت می کنیم.

دل افکار درباره وضعیت متقاضیانی که در فراخوان جذب شهریورماه سال جاری شرکت کرده اند، گفت: پرونده این افراد به استانها ارسال شده و در حال انجام مراحل مصاحبه علمی و عمومی برای جذب هستند.

به گفته وی، نزدیک به ۳۰۰ نفر در فراخوان شهریورماه صرفاً در مقطع دکتری جذب خواهند شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “توقف یک مرحله جذب هیت علمی در پیام نور”

  1. محسن گفت:

    با سلام.در خصوص فراخوان جذب شهریور۹۲ پیام نور، چرا دستور توقف مصاحبه را داده اند که این دستور توقف با سخنان معاون آموزشی این دانشگاه مطابقت ندارد!!!!!!!!!!!!!!!لطفا اطلاع رسانی کنید.ممنون

  2. شاهین گفت:

    با سلام هنوز معاون محترم اموزشی دانشگاه پیام نور در خصوص عدم شرکت در فراخوان بهمن ماه صحبت نکرده که متاسفانه علی رغم گذشت ۵ماه از فراخون شهریور ماه جلسه مصاحبه دانشگاه پیام نور لرستان در مورخ۱۳۹۲/۱۰/۳بگفته مسئولین مربوطه و با تماس تلفنی مسئول محترم جذب متوقف شد؟؟؟؟؟؟ حالا فراخوان بهمن به شهریور چه ارتباطی دارد ؟؟؟ لطفا اطلاع رسانی بفرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.