خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » انتخاب اعضای هیأت‌ علمی آینده دانشگاه آزاد از میان دانشجویان برتر

انتخاب اعضای هیأت‌ علمی آینده دانشگاه آزاد از میان دانشجویان برتر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تصمیم دارد اعضای هیات‌ علمی آینده دانشگاه را از میان  دانشجویان برتر و استعدادهای درخشان انتخاب کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از فرهیختگان، دکتر سیدعلی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با بیان اینکه تصمیم داریم دانشجویان برتر را تشویق کنیم تا ببینیم در افکار آنها چه می‌گذرد و چه توقعاتی از مسئولان دانشگاه دارند، ادامه داد: دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تصمیم دارد اعضای هیات‌علمی آینده دانشگاه را از میان دانشجویان برتر و استعدادهای درخشان انتخاب کند.

وی ادامه داد: در حوزه پزشکی نیز تلاش داریم با نیروهای خوب ارتباط برقرار کنیم تا ارتباط آنها با دانشگاه قطع نشود و تصور نکنند به‌دلیل اینکه از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند دیگر نیازی به شرکت در برنامه‌های دانشگاه وجود ندارد. معتقدم دانشجویان برتر باید در مناطق تحقیقاتی ما کار کرده و در جلسات ما نیز شرکت کنند؛ چراکه آنها صاحب فکر هستند و به برنامه‌های ما ارزش افزوده می‌دهند.

دکتر ابطحی ادامه داد: کمیته‌های مشورتی دانشجویان و همچنین کمیته‌های مشورتی استعدادهای درخشان باید در دانشگاه فعال و کمیته مشورتی دانشجویان نیز باید در کمیته مراکز مطالعات و توسعه آموزشی دانشگاه فعالانه وارد شوند. معتقدم آنها حتی در ارزشیابی اساتید نیز باید فعال باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با اشاره به اینکه برای تمام کسانی که حق‌التدریس هستند، پرونده تشکیل می دهیم، اظهار داشت: صلاحیت علمی، کاری و… این اساتید بررسی شده و پرونده آنها تکمیل می‌شود. تمام کسانی که در حال حاضر به‌عنوان حق‌التدریس هستند پرونده آنها در مرکز اسناد ارزشیابی شده و درباره آنها تصمیم‌گیری می‌شود.

ابطحی گفت: تا شهریور ۹۷ همه احکام اعضای هیات‌علمی و کارکنان با نام دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی صادر می‌شود تا اگر دیونی برعهده دانشگاه است، پرداخت شود.

همچنین ببینید

برگزاری آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد در سال ۹۸ از نیمه خرداد

مدیرکل آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی از برگزاری آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه …

۳ دیدگاه

  1. لطفا شرایط جذب رو تو سایت بزارید
    ممنون

  2. سلام لطفا شرایط جذب و فراخوان رو ذکر کنید

  3. ای خدا یعنی می شه من دیده بشم و بتونم به آرزوی همیشگی که به همین دلیل تا دکتری تحصیل کردم برسم و هیئت علمی بشم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *