کانال تلگرم اخبار هیات علمی

پیگیری مسأله بورسیه‌ها از سوی وزارت علوم و مجلس

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: پس از صحبتی که با وزیر علوم داشتیم قرار شد مسأله بورسیه‌ها از سوی وزارت علوم پیگیری شود.

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در رابطه با تذکر دوباره مقام معظم رهبری پیرامون تظلم‌خواهی در زمینه مسئله دانشجویان بورسیه، گفت: چهارشنبه ۳۱ خرداد ماه مقام معظم رهبری در دیدار اساتید دانشگاه‌ با ایشان مسئله بورسیه‌ها را مطرح کردند که من همان شب با محمد فرهادی وزیر علوم در این رابطه صحبت کردم.

وی افزود: پس از صحبتی که با وزیر علوم داشتیم قرار شد مسئله بورسیه‌ها همانطور که مقام معظم رهبری خواستند از سوی وزارت علوم دنبال شود.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مجلس این هفته تعطیل است بنابراین چگونگی پیگیری وزارت علوم در این زمینه را در هفته آینده بررسی می‌کنیم.

زاهدی همچنین در رابطه با حذف برخی کدرشته‌ محل‌های دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد، گفت: این مسئله نیز در حال پیگیری است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پیگیری مسأله بورسیه‌ها از سوی وزارت علوم و مجلس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.