کانال تلگرم اخبار هیات علمی

فرصت مجدد جذب متقاضیان هیأت علمی دانشگاه‌ها

متقاضیان جذب هیأت علمی که دارای شرایط لازم بوده ولی توسط دانشگاه‌ها پذیرش نشده‌اند، می‌توانند درخواست خود را در فرم سایت دبیرخانه هیأت عالی جذب ثبت کنند تا تقاضای آنها مجدد بررسی شود.

محمد علی کی نژاد در گفتگو با خبرگزاری مهر اعلام کرد:  متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه‌ها که دارای مدرک دکتری بوده و همچنین در فراخوان های جذب هیات علمی وزارت علوم شرکت کرده و دارای مصوبات هیات عالی جذب از جمله سن، معدل و دانشگاه معتبر هستند ولی توسط دانشگاه ها جذب نشده اند، می توانند به سایت دبیرخانه هیات عالی جذب اعضای هیات علمی مراجعه کرده و فرمی که در این سایت قرار داده شده را تکمیل کنند تا درخواست آنها بررسی شود.

وی ادامه داد: همچنین بورسیه هایی که ضوابط مصوب هیات عالی جذب را داشته یعنی در فراخوان جذب شرکت کرده، معدل لیسانس آنها مطابق فراخوان ۱۴ بوده، معدل کارشناسی ارشد آنها ۱۷ و مدرک دکتری آنها از دانشگاه معتبر بوده نیز می توانند به سایت دبیرخانه هیات عالی جذب اعضای هیات علمی مراجعه کرده و فرمی که در این سایت قرار داده شده را تکمیل کنند تا در خواست آنها بررسی شود.

وی با بیان اینکه درخواست متقاضیانی که دارای شرایط اعلام شده نباشند بررسی نمی شود ادامه داد: این افراد در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند پس از بررسی براساس نیاز آمایش به دانشگاه ها معرفی می شوند.

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: درصورتی که دانشگاه‌ها براساس نیاز آمایش درپذیرش این افراد مقاومت کنند در فراخوان شهریورماه سال جاری که پیش رو قرار دارد، اسم این دانشگاه ها از پذیرش نیرو حذف می شود.

وی ادامه داد: درحال حاضر فراخوان های سال ۹۵ در دست اجرا است متقاضیان شامل افرادی می شوند که در فراخوان های قبل از شهریور ۹۵ شرکت کرده اند.

کی نژاد افزود: با توجه به اینکه مجلس اعتبار حذف شده دو سال قبل مربوط به جذب اعضای هیات علمی را احیا کرده  و دولت نیز برای آن ردیفی اختصاص داده دانشگاه ها نباید از نظر جذب مشکل داشته باشند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

10 دیدگاه در “فرصت مجدد جذب متقاضیان هیأت علمی دانشگاه‌ها”

 1. سادات گفت:

  سایت دبیرخانه هیأت عالی جذب را لطفا لینکش را بارگذاری کنید

 2. حمید گفت:

  دوستان سلام
  فرم بورسیه ها و متقاضیان جذب نشده بلاتکلیف از طریق زیرپرتال هیأت عالی جذب قابل دسترسی است.
  http://jz.farhangoelm.ir/farakhan
  به امید موفقیت

 3. جعفري گفت:

  سلام من فرم را پیدا کردم اما منظورش چیه؟ یعنی ما بنویسیم که مثلا فراخوان شهریور ۸۰ تعیین اولویت کردم ولی پذیرش نشدم. حالا قراره به این اعتراض رسیدگی بشه و جواب بدن؟

 4. بدون پارتی گفت:

  با سلام
  لطفا بیشتر راهنمایی کنید منظور از “به سایت دبیرخانه هیات عالی جذب اعضای هیات علمی مراجعه کرده و فرمی که در این سایت قرار داده شده را تکمیل کنند تا درخواست آنها بررسی شود. ” دقیقا چیست؟
  چرا در سایت چیزی نمیبینیم

 5. میثم گفت:

  داخل سایت فرم رو از کجا می شه تهیه کرد؟ من هرچی گشتم ندیدم. نوشته به زیرپرتال مراجعه کنید. اخه چی هست اصلا نا مفهومه

 6. خدیجه گفت:

  با سلام
  متاسفانه نتونستم فرم راپیدا کنم لطفا راهنمایی فرمایید. ممنون

 7. عبدالله گفت:

  سلام
  دقیقاً چه فرمی؟ من که فرمی که گفتید پیدا نکردم
  در سایت http://www.mjazb.ir/؟
  ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید

 8. ali گفت:

  آدرس “سایت دبیرخانه هیات عالی جذب اعضای هیات علمی” چیست؟

 9. محمد حسین گرانمایه گفت:

  با سلام،
  من در سایت جذب هیئت علمی نتونستم فرم مربوطه را پیدا کنم، لطفا لینک آن زا قرار دهید.

 10. دکتر بیکار گفت:

  با سلام، سایت دبیرخانه هیأت عالی جذب که باز نمیشه! لطفا لینک صحیح این سایت رو بزارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *