کانال تلگرم اخبار هیات علمی

دستورالعمل‌های جدید دانشگاه آزاد برای اعضای هیأت علمی

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از تصویب احتمالی برخی موارد مربوط به اعضای هیأت علمی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری آنا، دکتر فرهاد حسین‌زاده لطفی، در پاسخ به درخواست‌های اعضای هیات علمی استان آذربایجان غربی گفت: برای سال ۹۵ همان‌گونه که قبلا نیز اعلام شده حقوق همه ردیف‌های اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی ۲۰درصد افزایش داشته است. حق محرومیت برای افرادی که در مناطق محروم فعالیت می کنند نیز در حال بررسی است.

او ادامه داد: معادل‌سازی فعالیت‌های اعضای هیات علمی از جمله همکاری در شرکت‌های اقتصاد دانش‌بنیان و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی با موظفی آنها طبق سقف و ساعتی در حال بررسی است.

حسین‌زاده لطفی به توسعه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: یکی از دلایل ممیزی رشته‌ها برنامه‌ توسعه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی بود. با توجه به نگاه ویژه‌ای که دکتر حمید میرزاده به این موضوع داشت، در ممیزی مرحله دوم که در سه ماه اول سال انجام شد بیشترین همکاری را با واحدها داشتیم.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی به همکاری با وزارت علوم اشاره کرد و گفت:‌ در حال‌حاضر با وزارت علوم به تعامل خوبی رسیدیم که بسیاری از مشکلات درباره کیفی‌سازی رشته‌ها حل شده است. همچنین در رابطه با بررسی صلاحیت عمومی بخشنامه‌ای ابلاغ شده که باید برای تبدیل وضعیت هیات علمی اجرایی شود. این بخشنامه از سوی شورای عالی انتصاب تدوین شده که اجرای آن ارتباطی به سازمان مرکزی دانشگاه ندارد.

حسین‌زاده لطفی افزود: بخشنامه رکود علمی ابلاغ شده و در حال اجراست و اعضای هیات علمی که رکود علمی داشته باشند طبق بخشنامه با آن‌ها برخورد خواهد شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دستورالعمل‌های جدید دانشگاه آزاد برای اعضای هیأت علمی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.