کانال تلگرم اخبار هیات علمی

آغاز فرایند جذب در دانشگاه‌ها از ۱۷ اسفند ۹۴

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از آغاز فرآیند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه ها از ۱۷ اسفندماه خبر داد.

حجت الاسلام محمد رضا رضوان طلب در گفتگو با خبرگزاری مهر، با اشاره به فراخوان جذب بهمن ۹۴ گفت: ثبت نام در چهاردهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان بهمن ۱۳۹۴ تا ۳۰ بهمن ۹۴ انجام گرفت.

وی افزود: بعد از اتمام مهلت ثبت نام، از ۳ تا ۱۶ اسفند ۹۴ پالایش اولیه صورت گرفته و از ۱۷ اسفند ۹۴ تا ۳۰ اردیبهشت ۹۵ به مدت دو ماه نیم فرایند جذب در دانشگاه ها آغاز می شود.

به گفته رئیس مرکز جذب وزارت علوم با توجه به مجموعه سهمیه‌ها، نیازها و مقدورات مالی فعلا در این فراخوان برای دانشگاه‌های دولتی  ۳۰۰ سهمیه در نظر گرفته شده، تا برای فراخوان شهریورماه محاسبات دقیق تری صورت گیرد.

این محدودیت فقط برای دانشگاه های دولتی بوده و برای دانشگاه‌های غیردولتی یا آن دانشگاه هایی که سهمیه آنها در وزارت علوم لحاظ نمی شود پیش بینی نشده است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “آغاز فرایند جذب در دانشگاه‌ها از ۱۷ اسفند ۹۴”

  1. مجید گفت:

    عزیزان محترم لطف کنید خواهشاً رشته هایی که برای جذب هیات علمی می خواهید رو اعلام بفرمایید. بنده مدرس دانشگاه و کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم.

  2. فاطمه میرشکاری گفت:

    باسلام چرا ازمدرسین مدعوحق التدریس که ۳سال مشغول تدریسم برای هیات علمی نمیگیرید؟من رشته زبان وادبیات عرب هستم کارشناسی ارشدزبان وادبیات عرب والله ازیک هیات علمی واحدهایم بیشتراست ایاخدایی عدالت که من حق التدریسم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.