خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » شروع ثبت نام بورسیه دکتری از فردا

شروع ثبت نام بورسیه دکتری از فردا

ثبت‌نام دانشجویان دکتری برای جذب به صورت بورسیه از فردا ۲۳ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود و تا ۱۸ خردادماه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، با توجه به اینکه دانشگاه‌ها نیازهای خود را ارائه کرده و اداره کل بورس سازمان امور دانشجویان و مرکز نظارت آموزش عالی نیازهای اعلام شده را بررسی کرده است، نیازهای واقعی بر روی سایت مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم قرار گرفته و  متقاضیان می‌توانند از فردا سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت برای ثبت‌نام به سایت مرکز جذب اعضای هیات علمی مراجعه کنند.

ثبت‌نام متقاضیان تا ۱۸ خردادماه ادامه دارد و نتایج نهایی بررسی نیز پس از طی فرایند لازم اعلام می‌شود.

همچنین ببینید

اصلاح تقویم جذب هیات علمی سالانه دانشگاه‌ها

در جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب …

۶ دیدگاه

 1. واقعا که متاسفم که باید بعد این همه درس خوندن نتونم با روی سفید برم خواستگاری میگم دانشجو دکترام میگن بذار در کوزه آبشو بخور. اینم وضعیت بورسشون اونم از پژوهانشون که کردنش وام. بابا کار جوونا رو درست کنید ازدواجم میکنند..

 2. خیلی جالبه برای یه دانشگاه به مصاحبه دعوت شدم. از این سر ایران رفتم اون سر ایران. اینهمه توی راه بودم و هزینه کردم تا رسیدم. بعد رفتم برای مصاحبه، هنوز از در نرفتم داخل شروع می کنن به سوال پرسیدن حتی به من فرصت ندادن بشینم خودم مجبور شدم بگم اجازه میدین من بشینم اول. بعد شروع کردن به سوال پرسیدن: اسم؟ فامیل؟ شماره ملی؟ رشته کاردانی؟ معدل؟ و …. من موندم اینهمه راه من رو کشوندن تبریز که این ها رو بپرسن؟ به این میگن مصاحبه؟ تمام جواب این سوالاتشون رو داخل سایت جذب تازه بسیار کامل تر و دقیق تر ثبت شده و پرینت فرمش جلوشون بود. یعنی کاملا معلوم بود مصاحبه فرمالیته هست و افراد انتخاب شدن. امیدوارم جلوی این مسائل گرفته بهش. نا حقیه. حرومه. آره حرومه. اون پولی که من با بدبختی هزینه کردم و خودم رو از این سر ایران رسوندم اونطرف به امید مصاحبه حرومه به کام افرادی که به بازی گرفتن من و امثال رو. موفق باشید

 3. بهتر بود همین چند مورد هم اعلام نمی شد.

 4. سلام
  چقدر کمه!!! واقعا خیلی ناامید کنندست…

 5. بورس خارج صد نفر، بورس داخل صدو سیزده نفر!!!!!!!!!!!!!
  با هزینه بورس خارج صد تفر میشه حد اقل هزار نفر رو بورس داخل کرد. آخه چرا اینقدر ما ها رو ول کردن به امان خدا؟؟ ما خبط کردیم درس خوندیم؟ حالا دو سال دیگه فارغ التحصیل شدیم استخدام پیمانی هم جمع میکنن.

 6. واقعا که واسه خودم متاسفم، بعد از سالیان سال درس خوندن در بهترین دانشگاه های ایران الان باید این فایل ۱۸ کیلو بایتی با ۱۰۰ تا اعلام نیاز را ببینم
  پس واسه چی ۱۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تا دانشجو می گیرید
  کاش خود این مسئولین یک ثانیه فقط یک ثانیه می تونستن خودشون رو جای ما بگذارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *