خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » جذب ۱۰۰ عضو هیئت علمی در دانشگاه آزاد لرستان

جذب ۱۰۰ عضو هیئت علمی در دانشگاه آزاد لرستان

معاون هماهنگی دانشگاه‎های آزاد لرستان گفت: بیش از ۲۰۰۰ عضو هیئت علمی با ما همکاری می‎کنند.

بهروز دوستی در گفت‎وگو با  خبرگزاری  ایسنا درباره جذب اعضای هیئت علمی این دانشگاه، افزود: دبیرخانه جذب هیئت علمی در دانشگاه‎های آزاد لرستان فعال بوده و در فراخوان جدید ۱۰۰ عضو هیئت علمی دکتری و دانشجوی دکتری جذب خواهیم کرد.

وی بیان کرد: براساس بخش‎نامه‎ای که به دست ما رسیده تا پایان آبان ماه برای جذب این اعضای هیئت علمی مهلت داریم و در غیر این صورت این فرصت از ما گرفته خواهد شد.

این مقام مسئول اظهار کرد: اگر نتوانیم تا پایان آبان ماه برای برخی از رشته‎ها عضو هیئت علمی جذب کنیم، این رشته‎ها از دانشگاه‎های ما حذف خواهند شد.

دوستی اضافه کرد: در حال حاضر ۴۴۰ عضو هیئت علمی تمام وقت و ۱۵ نفر نیمه وقت با دانشگاه‎های آزاد لرستان همکاری می‎کنند.

معاون هماهنگی دانشگاه‎های آزاد با بیان اینکه سرانه ما در جذب عضو هیئت علمی استاندارد است، ادامه داد: سرانه دانشگاه‎های آزاد لرستان در این خصوص یک به ۸۰ بوده و به ازای هر ۸۰ دانشجو یک عضو هیئت علمی و استاد با این مرکز و واحدهای آموزشی همکاری می‎کنند.

وی با بیان اینکه در مجموع ۲۱۳۰ عضو هیئت علمی در کل دانشگاه‎های آزاد لرستان با ما همکاری می‎کنند، خاطرنشان کرد: همچنین ۱۶۷۵ استاد حق‎التدریس در دانشگاه‎های آزاد لرستان مشغول به فعالیت هستند.

معاون هماهنگی دانشگاه‎های آزاد لرستان تصریح کرد: هرم هیئت علمی این مراکز و واحدهای آموزشی در حال ترمیم بوده و تعداد این اعضا در دانشگاه‎های آزاد استان نسبت به دیگر دانشگاه‎ها بسیار خوب است.

وی گفت: برای ارتقاء اساتید مربی به استادیار مجوز ادامه تحصیل ۱۰۰ نفر از اساتید واحدهای خرم‎آباد و بروجرد را صادر کرده‎ایم به طوری که امسال تعداد این استادیارها در استان به ۵۰ نفر خواهد رسید.

همچنین ببینید

قانون جدید برای انتخاب رساله دکتری دانشجویان دانشگاه آزاد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پذیرفته شدگان در آزمون جامع فعلی دوره دکتری باید به …

۵ دیدگاه

 1. خواهشمندم این شرط دانشگاه علوم تحقیقات که باید هر سه مقطع تحصیلی یک رشته باشند برداشته شود.فردی که تو آزمون دکتری و مصاحبه پذیرفته شده در آزمون دانشگاه آزاد، حتما”امتیاز خاصی داشته که با بچه های یه رشته دیگه رقابت کرده و پذیرفته شده،این واقعا،منصفانه نیست بعضی رشته ها محتوی نزدیک به هم دارند،مثل علوم پایه و مهندسی ها.
  اگر بخواهد دانشگاه آزاد چنین شروطی بگذارد پس چرا اجازه میدهد دکتری یه رشته دیگه شرکت کنیم…

 2. لطفا زمان اعلام نیاز رو هم اطلاع رسانی بفرمایید. ممنون

 3. با سلام زمان دقیق اعلام نیازها کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. با سلام
  میشه بگید دقیقا زمان فراخوان و رشته ها رو کی اعلام می کنند.
  ممنون

 5. با سلام
  جذب این ۱۰۰ استاد در چه رشته هایی است؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *