کانال تلگرم اخبار هیات علمی

اساتید مساله‌دار، جذب هیئت علمی نمی‌شوند

منصور کبگانیان، از جلوگیری جدی و قاطع هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد جذب اساتید و اعضای هیئت علمی مساله‌دار خبر داد.
منصور کبگانیان عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران افزود:
همه دستگاه‌ها بویژه شورای عالی انقلاب فرهنگی نسبت به جذب اعضای هیئت علمی و اساتید حساسیت بسیار خاصی را دارند و اگر حقی از کسی پایمال شده است قطعاً باید رسیدگی شود و حتی خطاهایی که از برخی اساتید روی داده درصورتیکه در چارچوب نظام و قابل گذشت باشد، باید در کمیته انضباطی اعضای هیئت علمی و بخصوص هیئت عالی جذب بررسی شده و سپس تصمیم گیری شود.
وی با تاکید بر اینکه در صورت احراز، از جذب و ورود اساتید مساله و یا زاویه‌دار با اصول اصلی نظام قطعاً جلوگیری می‌شود، تاکید کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی در درجه نخست هم در وزارت بهداشت و هم در وزارت علوم و فناوری نمایندگانی دارد که در صورت اقدام به جذب اعضای هیئت علمی، ابتدا فرد باید در این وزارتخانه‌ها تایید و سپس مورد تایید نهایی هیئت عالی جذب که مقر آن در شورای عالی انقلاب فرهنگی است، قرار گیرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اساتید مساله‌دار، جذب هیئت علمی نمی‌شوند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.