کانال تلگرم اخبار هیات علمی

ابلاغ آیین‌نامه تبادل اساتید در 6 ماه اول سال

معاون آموزشی وزیر علوم از ایلاغ آیین نامه تبادل اساتید در ۶ ماه اول سال خبر داد. جعفر میلی‌منفرد معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به مخالفت مجلس در خصوص طرح تحصیلات تکمیلی باید بگویم سیاست بر این امر بوده که دانشجویان دوره‌های دکتری بتوانند بیش از پیش نقش ایفا کنند بنابراین در انتخاب دانشجویان دکتری باید دقت زیادی شود.
وی در رابطه با انتخاب اساتید دانشگاهی از سایر دانشگاه‌ها افزود: ما باید به دانشگاه‌ها قدرت بالاتری برای انتخاب ارائه دهیم و تاکید ما بر این است که دانشگاه‌ها می‌توانند استادان خود را از سایر دانشگاه‌ها انتخاب کنند که در این رابطه آیین‌نامه‌ای در حال تهیه است که در ۶ ماه اول سال به دانشگاه‌ها ابلاغ می‌شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “ابلاغ آیین‌نامه تبادل اساتید در ۶ ماه اول سال”

  1. دانشجوی دکترا گفت:

    با سلام، نذارید دانشجویان دوره دکترا درسشون تمام بشه بعد بگویید سنتون بالا رفته

  2. امیعلی گفت:

    با سلام
    در صورت امکان در مورد خبر مربوط به “ابلاغ آیین‌نامه تبادل اساتید در ۶ ماه اول سال” توضیحات بیشتری ارائه فرمایید. آیا منظور فراهم نمودن شرایط انتقال اساتید است؟ یا استاد پروازی برای ارائه دروس تحصیلات تکمیلی.
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.