کانال تلگرم اخبار هیات علمی

ورود کمیسیون آموزش مجلس به پرونده 3000 دانشجوی بورسیه

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

10 دیدگاه در “ورود کمیسیون آموزش مجلس به پرونده ۳۰۰۰ دانشجوی بورسیه”

 1. خدیجه گفت:

  سلام بعضیها با دوستی و خوش گذزاندن و نظر به رفع نباز خود دست به هر کاری میزنند تا نمراتشون بهتر باشه ولی اگه مثل کنمکور باشه ببینیه جواب کنکورشون همون ادعا را داردیانه ؟!

 2. در جستجو گفت:

  به گزارش پایگاه خبری آنلاین۱۱۰

  محمد حسین نجاتی: دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور روز گذشته میهمان روسای دانشگاه ها بود. او خطاب به روسای دانشگاه ها، با تاکید بر اینکه، کمیت با کیفیت در دانشگاه‌ها توازن داشته باشد، گفت: “امروز بیاید در هر استان‌تان جهانی بیاندیشید و ملّی و محلّی حل کنید. در استان خودتان، دانشگاه خودتان، دانشگاه استان نمی‌خواهد به مسایل استان بپردازد. برایش راه‌حل پیشنهاد کند، تحقیقاتش را در آن مسیر قرار دهد. مدام به فکر ISI نباشیم، به فکر امتیاز نباشیم؛ رها کنیم این شرک‌ها را و به فکر کشورمان و ملتمان باشیم.”

 3. در جستجو گفت:

  بخش هایی از سخنرانی رئیس جمهور در جمع روسای دانشگاه ها
  ما باید دانشگاه را مرکز علم و تحقیق و مرکز پرورش قرار دهیم و دانشجو را به عنوان کاردان و کارآفرین برای توسعه کشورمان و مسیر ترقی آماده کنیم. من خواهش می‌کنم همه عزیزان در کشور بگذارند وزارت علوم به وظیفه قانونی خود عمل و قانون را اجرا کند. اگر وزیر مسئول است باید به مسئولیت خودش عمل کند… وزیر محترم علوم که خود از اندیشمندان و فرهیختگان و ایشان مورد احترام اکثریت قاطع استادان است، بگذاریم وزارت کار خودش را انجام می‌دهد.

 4. در جستجو گفت:

  بخش هایی از سخنرانی رئیس جمهور در جمع روسای دانشگاه ها
  دولت دنبال دانشگاهی است که بین کمیت و کیفیت توازون باشد.
  خیلی خوشحال می‌شوم که بشنوم ۴۰ هزار دانشجوی دکترا داریم. اما شما دانشگاه‌های دنیا را نگاه کنید ببینید دانشجوی دکترای آن چند نفرند.
  فکر می‌کنید در سال یک دانشگاه بزرگ اروپایی و آمریکایی چند دکتری تحویل می‌دهد. آمار را نگاه کنید. من از بسیاری از دانشگاه‌ها خبر دارم. خیلی خوب است که همه دکتر شوند. من به هر که می‌رسم غیر دکتر در ایران ظاهراً استثنا است. “الا ما خرج بالدلیل”.
  ما که افتخار می‌کنیم همه دارای PHD باشند، تحقیق کرده باشند و مراحل علمی را پیموده باشند، ‌خیلی خوب است، اما واقعاً کیفیت لازم هم وجود دارد؟…..
  ……درست است که غول کنکور را پشت سر گذاشتیم. درست است وحشت کنکور برای آنهایی که در دوره کارشناسی می‌خواهند وارد شوند، آن غول تقریباً کنار رفته اما مشکلات ما حل شده است؟ دانشگاه‌های ما دارای کیفیت مطلوب هستند؟ اصلاً شما در دانشگاه‌ می‌خواهید چه کار کنید؟ شما دنبال این هستید که غنچه‌ها را به گل شکوفای معطر تبدیل کنید. همان که قرآن تعبیر به فلاح می‌کند. فلاح همین است. لعلکم تفلحون همین است. فلاح یعنی شکفتن و باز شدن. یعنی آن بذری که تبدیل می‌‌شود به گیاه با همه باروری. شما دنبال شکوفایی هستید، شکوفایی ذهنی، علمی دانشجویان. شما میراث گذشتگان را با بیانی علمی و روز به جوانان عزیز منتقل می‌کنید و آنها را در علم و دانشگاه در مسیر رشد قرار می‌دهید. شما علاوه بر آن از دانش امروز و تحقیقات امروز، جوانان عزیز را مطلع می‌کنید. با محیط علمی و امکانات علمی، تنها استاد که کافی نیست. شما یک محیط مناسب هم نیاز دارید. یک کتابخانه مناسب هم برای دانشجویتان نیاز دارید. شاید امروز اینترنت هم جای آن را پر کرده باشد و اوضاع آن را ایجاد کرده باشد. پس نیاز است که امکانات به راحتی در فضای مجازی بتواند سیر کند. شما نیاز دارید به یک محیط امن تا بتوانید حرفتان را بزنید و نظرتان را بگویید.

 5. sam گفت:

  مدیر گروه ما لیسانسش رو هم همین دانشگاه خودمون گرفته
  چی رو می خوان بررسی کنن نمرات بالایی که این اقا به خودش داده
  بازم دمشون گرم

 6. امیرعلی گفت:

  سلام
  کسی که میخواد هیات علمی بشه و سرنوشت دانشجوهایی رو در دست بگیره که اینده مملکت دستشونه، باید از نظر علمی قوی باشه. ترس از بررسی مجدد و مصاحبه که ترس نداره برای کسی که مدعی هیات علمی است.
  اگر نماینده های مجلس، نماینده مردم هستند باید بدونند که اجرای عدالت خواست مردم است و باید با وزرات علوم همکاری کنند نه این که سنگ جلوی پاشون بندازند.

 7. سالار گفت:

  آیا اونایی که بورس خارج هستن بدین معنیه که در دانشگاهی هم بورس هستن واسه هیئت علمی یا نه؟

 8. مجید گفت:

  حالا که وزارت علوم میخواد پیگیری کنه چرا مجلس نمیذاره!
  اگر کسی مطمینه که شرایط لازم رو داره چه ترسی داره از دوباره مصاحبه دادن!
  ناسلامتی میخواد استاد دانشگاه باشه حالا از یک مصاحبه می ترسه!
  پس یجای کار می لنگه!
  معدل ۱۲ هم واقعا جای شرم داره ! چطور استادی میشه !
  واقعا آدم ناامید میشه از دانشجوی دکتری بودن خودش ….!

 9. lمهین گفت:

  سلام بله بعدهم جزهیت علمی هم هستندکسانی که زحمت کشیده اندهیچ جا امیدندارندکه هیت علمی بشوند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.