خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » شرایط اعزام دانشجوی بورسیه به انگلیس

شرایط اعزام دانشجوی بورسیه به انگلیس

رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: برای اعزام دانشجو بورسیه به انگلیس نیازمند نظر مراجع ذی ربط هستیم ولی در حال حاضر اعزامی صورت نمی گیرد.

دکتر مجتبی صدیقی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص تاثیر مذاکرات ژنو در اعزام دانشجویان بورسیه به دانشگاه های کشور انگلیس گفت: برای اعزام دانشجو به اکثر دانشگاه‌های خارج از کشور هیچ مشکلی نداشته ایم .

وی ادامه داد: حتی به برخی از دانشگاه های آمریکایی اعزام دانشجو در قالب فرصت مطالعاتی ۶ ماهه صورت می گیرد.

رئیس سازمان امور دانشجویان افزود: البته درباره اعزام دانشجو به دانشگاه انگلیس در گذشته اتفاقاتی رخ داده است اما برای اعزام دانشجوی بورسیه به انگلیس نیازمند نظر مراجع ذی ربط هستیم ولی در حال حاضر اعزامی صورت نمی گیرد.

 

همچنین ببینید

تمدید مهلت فراخوان جذب هیأت علمی بهمن ۹۷ وزارت علوم

فرصت ثبت‌نام متقاضیان جذب هیأت علمی فراخوان بهمن ماه ۹۷ وزارت علوم تا پنجم اسفند …

۲ دیدگاه

  1. با سلام برای اعزام دانشجو بورسیه به انگلیس شرایطش چگونه می باشد؟ و چه رشته هایی را می گیرند از چه دانشگاههایی؟ اگر در خبرها اطلاع دهید ممنون می شوم؟

  2. با سلام

    با حول وقوه الهی وزحمات مسولین محترم دانشگاه فرهنگیان در حال شکل گیری است لازم دانستم که یاد اوری نمایم بهترین گزینه برای انتخاب مدرس برای این دانشگاه استفاده از معلمین با مدرک دکتری می باشد زیرا این معلمین سالها در اموزش وبرورش تجربه عملی کسب کرده اند اگر دست اندر کاران از انها استفاده نکنند گویی که گوهر های نابی را دور انداخته اند این معلمین بهترین گزینه هستند انها را از دست ندهید دانش اموزان در دوره ای از معلمین بی تجربه که بصورت حق التدریسی وارد اموزش وبرورش شدند ضربه زیادی خوردند از خود بدنه اموزش وبرورش استفاده کنید که تجربه فوق علم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *