کانال تلگرم اخبار هیات علمی

آمار بورسیه ، جذب و تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی در سال های اخیر

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

7 دیدگاه در “آمار بورسیه ، جذب و تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی در سال های اخیر”

 1. ایمان گفت:

  فقط مسئولین محترم یه جوری کنین که دانشجویان دانشگاه ازاد کم نشود و سهمیه مراکز زیر نظر وزارت علوم را برای پذیرش دانشجو از این بیشتر نکنید. در دانشگاه ازاد سرمایه گذاری های عظیمی صورت گرفته که با سیاست های جدید دولت داره نابود میشه !

 2. فاطمه گفت:

  من به مصاحبه دعوت و پذیرفته شدم. تا آخر کلا.
  ولی این رشته اصلا دانشجو نداره و برای سال دیگه هم دانشجو کلا نگرفته!
  مدیرگروهش می گفت میگیریم ولی نیمه ی دوم. که تو دفترچه خبری نیست!
  زیاد دلمونو خوش نکنیم. دولت دروغ رفت ولی آثارش تا سالها باقی خواهد بود.
  اینم یک دروغه.
  فقط آمار اشتغالو ببرن بالا.

 3. مریم گفت:

  پس با این اوضاع احوال شما دکتراها، من از خیر ادامه تحصیل رفتن به دکترا پشیمون شدم.

  • دکتری بیکار گفت:

   دکتری خوندن تو ایران یعنی حماقت محض!

   فک کن یک سال بعد از دفاع بیکاری و استاد راهنمات جلوی دانشجوی ارشدش (واسه تشویق ایشون به دکتری خوندن )بهت می گه دکتری بیکار بهتر از فوق لیسانس بیکاره! اونوقت تصمیم بگیر!

 4. ساسان گفت:

  سلام
  منم با ۹ تا مقاله ISI و ۱۴ تا کنفرانس داخلی و تحصیل در یکی از بهترین دانشگاههای کشور در مقطع دکترا حتی یکبار هم دعوت به مصاحبه نشدم! با یکی از مسئولان حرف میزدم گفت وقتیکه سهمیه ای رو برای بورس یا استخدام اختصاص میدن به این منظور نیست که دنبال یک نفر با رزومه خوب هستن، بلکه بدین معنیه که یک نفرو پیدا کردن (حالا به هر طریقی) و دنبال قانونی کردن بورس یا استخدام اون فرد هستند! جالبه ……

 5. رضا گفت:

  با سلام و احترام

  این آمارها و ارقامها با چه استدلال و مدرکی قابل اثبات است؟؟؟ ولله من و اکثره هم کلاسیها و هم دانشگاهی ها و همه مردمی که تو این فراخوانها شرکت می کنند بعد از ۲ یا سه بار شرکت حتی یکبار هم به مصاحبه دعوت نشدیم که دلمون خوش باشه . میشه یکی هر سه مقطع تحصیلی تا دکترا رتبه اول باشه دانشگاه دولتی هم درس خونده باشه سه یا چارتا مقاله ISI هم داشته باشه ولی به مصاحبه دعوت نشه؟؟؟ واقعیت موجود اینه که هیئت علمی یکی از جاهاییکه که بی سر و صدا از رانت های مختلف استفاده میشه و بسیار در حق کساییکه زحمت کشیدند و درس خوندند اجحاف میشه ان شاء الله یکی به داد این جوونای خوب مردم برسه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.