کانال تلگرم اخبار هیات علمی

وزیر علوم : نباید مسائل سیاسی را در جذب هیئت علمی دخالت داد

به گزارش مهر، وزیر علوم  با اعلام برخی انتقادات خود به علت نگاه سیاسی داشتن بعضی دانشگاهها روی جذب هیئت علمی اظهار داشت: به هیچ عنوان نباید مسائل سیاسی را در جذب هیئت علمی دخالت دهید و در هیئت ممیزه هم اجازه ندهید برای پذیرش مقالات اعمال سلیقه صورت گیرد.

وی ادامه داد: در صورتیکه این اقدام ادامه یابد و نمره علمی به کف یعنی ۱۲۰ رسیده باشد تبصره ای به آیین نامه های فعلی جذب اضافه می کنیم تا بر این اساس هر مقاله ای که بالاتر از کف نمره مورد نظر را به دست آورده باشد رای گیری نشود مگر اینکه هیئت ممیزه امتیاز را پایین تر آورد.

دانشجو در بخش دیگر سخنان خود به روسای دانشگاههای کشور تاکید کرد که به جای چشم داشتن به کمکهای ستاد از طریق افزایش درآمدهای اختصاصی، کسب درآمد کنند و راه اندازی دوره های تحصیلات تکمیلی پژوهش محور را در صدر قرار دهند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی بر رتبه بندی خوابگاهها تاکید و اعلام کرد که رتبه بندی و سطح بندی خوابگاهها باید مد نظر قرار گیرد و تعیین نرخ اجاره بهای خوابگاهها بر اساس این رتبه بندی صورت می گیرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “وزیر علوم : نباید مسائل سیاسی را در جذب هیئت علمی دخالت داد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.