خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » اعطای وام ۲۰۰میلیونی مسکن به اساتید دانشگاه پیام نور

اعطای وام ۲۰۰میلیونی مسکن به اساتید دانشگاه پیام نور

مدیر عامل بانک صادرات ایران گفت: امسال اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور تسهیلات خرید مسکن به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۱۰ ماهه دریافت می کنند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

حجت‌الله صیدی مدیر عامل بانک صادرات ایران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با بیان اینکه مهمترین بخش در توسعه ، مقوله آموزش است، گفت: بانک صادرات ایرات در طول زمان فعالیت خود در توسعه کشور نقش‌آفرینی کرده و برای رونق تولید گام های خوبی برداشته است، یکی از گام‌هایی که بانک صادرات در تعالی آموزش عالی برداشته، رفع بخشی از بار مالی کارکنان و اساتید دانشگاهی است به طوری که  تعداد زیادی از اساتید و اعضای هیأت علمی می‌توانند تسهیلات خوبی را برای کمک خرید مسکن دریافت کنند.

وی افزود: یکی از گام‌هایی که بانک صادرات در تعالی آموزش عالی برداشته ، رفع بخشی از بار مالی  اساتید دانشگاهی است به طوری که  تعداد زیادی از اساتید و اعضای هیأت علمی می‌توانند تسهیلات خوبی را برای کمک خرید مسکن  به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۱۰ ماهه دریافت کنند.

صیدی اضافه کرد: امسال قشر عظیمی از کارکنان دانشگاهی می‌توانند تحصیلات مختلفی را از بانک دریافت کنند به طوری که این افراد می توانند تسهیلاتی را با نرخ ترجیحی ۱۳ درصد و تا سقف ۵۰ میلیون تومان دریافت کنند.

بد نیستمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوبعالی (1 رای, میانگین: 5٫00از 5)
Loading...

همچنین ببینید

تبدیل وضعیت ۶۸ عضو هیئت علمی پیمانی مشروط و دستیار پیام نور

دبیر هیئت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور از موافقت نمایندگان مرکز جذب اعضای هیئت علمی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *