کانال تلگرم اخبار هیات علمی

عدم تعیین تکلیف اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور

عضو کمیسیون برنامه، بودجه مجلس از عدم تعیین تکلیف اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور و سرگردانی ۱۰ ساله آنها انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا از خانه ملت، محمد فیضی با اشاره به بلاتکلیفی اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور گفت: وضعیت کسانی که از ۱۰ سال گذشته به عنوان اعضای هیأت علمی در دانشگاه پیام نور بدون وضعیت استخدامی در حال تدریس هستند باید سریع تعیین تکلیف بشوند؛ در همین راستا وزیر علوم با اشاره به اینکه این افراد نصاب‌های لازم را برای استخدام ندارند، گفته که بسیاری از این نیروها معدل بسیار پایینی دارند و از لحاظ شرایط آموزشی و صلاحیت لازم برای تدریس برخوردار نیستند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سوال این است که اگر این افراد صلاحیت و شرایط لازم را دارا نبودند چرا ۱۰ سال قبل به آنها گفته نشد تا از وضعیت خود باخبر شوند؛ لذا عدم اطلاع رسانی وزارت علوم در این خصوص سبب سرخوردگی و بلاتکلیفی آنها شده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی همچنین با انتقاد از وضعیت دانشگاه‌های غیر‌انتفاعی و نبود اعضای هیات علمی علی رغم تحصیل رشته‌های کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه‌ها، گفت: وزیر علوم در این خصوص پاسخ روشنی نداشت.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عدم تعیین تکلیف اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.