کانال تلگرم اخبار هیات علمی

اجرای طرح تعاون اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد در استان ها

رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به اجرایی شدن طرح تعاون هیأت علمی در استانها، گفت: این طرح بدان معناست که اعضای هیأت علمی در سطح استان می توانند ساعات موظفی خود را پر کنند.

به گزارش ایسنا، دکتر فرهاد رهبر در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل که با حضور دکتر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی، برگزار شد، با اشاره به اجرایی شدن طرح تعاون هیأت علمی در استانها، گفت: این طرح بدان معناست که اعضای هیأت علمی در سطح استان می توانند ساعات موظفی خود را پر کنند، به عبارت دیگر این طرح کمک می کند از توان اعضای هیأت علمی در واحدها و مراکز دانشگاهی استان استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه براساس طرح تعاون هیأت علمی در استانها، اعضای هیأت علمی صرفاً متعلق به یک واحد دانشگاهی نیستند اظهار کرد: اعضای هیات علمی می توانند در سطح استان می توانند به ارائه خدمت بپردازند. همچنین در صورتی مجاز به استفاده از استادان حق التدریس هستید که ساعات موظفی اعضای هیأت علمی کامل شده باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: اگر عضو هیأت علمی دارید که دارای شرایط آموزشی، پژوهشی و فرهنگی لازم برای ارتقاء مرتبه علمی است، به کمیسیون های مربوطه معرفی کنید.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای طرح تعاون اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد در استان ها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.