خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » نحوه استفاده از سهمیه هیأت علمی در پذیرش دکتری ۹۶ آزاد

نحوه استفاده از سهمیه هیأت علمی در پذیرش دکتری ۹۶ آزاد

اعضای هیأت علمی تمام‌وقت دانشگاه آزاد اسلامی با سه سال سابقه کار می‌توانند از امتیاز اعضای هیأت علمی جهت پذیرش در مقطع دکتری این دانشگاه استفاده نمایند.

به گزارش وب سایت هیأت علمی، بنا بر اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، اعضای هیأت علمی (مربی) تمام وقت اعم از پیمانی، رسمی آزمایشی و رسمی قطعی و در استخدام رسمی دانشگاه آزاد اسلامی که دارای سه سال سابقه عضویت در هیأت علمی دانشگاه باشند، طبق بخشنامه شماره ۳۰/۱۴۴۶۴۹ مورخ ۸۰/۸/۸ و صلاحیت علمی آنان از طریق شرکت در مصاحبه علمی تخصصی با نمره ۱۰ از حدنصاب ۱۵ و یا با ۱۴ از حدنصاب ۲۰ تائید شده باشد، در صورت داشتن شرایط لازم و کسب حدنصاب نمره کتبی با توجه به ظرفیت ۳۰ درصد برای هر رشته/محل و نیاز دانشگاه می توانند از امتیاز اعضای هیأت علمی دانشگاه استفاده نمایند. اشتغال به تحصیل اعضاء هیأت علمی منوط به موافقت دانشگاه است. متقاضیان استفاده از امتیاز اعضای هیأت علمی می بایستی از ارسال هرگونه مدرک خودداری نمایند .

بدیهی است مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه رأساً نسبت به استعلام وضعیت این گونه افراد از مرکز امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اقدام و در صورت تأیید شرایط نسبت به اعمال امتیاز مربوطه اقدام خواهد نمود.

تذکر: رشته مقطع کارشناسی ارشد مربیان متقاضی استفاده از امتیاز هیأت علمی جهت ادامه تحصیل با رشته ای که در دوره دکتری مایل به تحصیل در آن می باشند باید تجانس داشته باشد.

همچنین ببینید

کاهش میزان هیأت علمی خاموش در علوم پزشکی به زیر ۲۵ درصد

قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت : میزان هیأت علمی خاموش در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *