کانال تلگرم اخبار هیات علمی

دقت دانشگاه پیام نور در پرداخت حقوق اساتید حق‌التدریس

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه پیام نور استان تهران اذعان داشت که دانشگاه پیام نور در پرداخت حقوق اعضای هیأت علمی مدعو بسیار دقیق عمل می کند.

ایوب مرادی در گفتگو با مهر، درباره کوتاهی دانشگاه در پرداخت حق‌التدریس اساتید یادآورشد:  دانشگاه پیام نور اتفاقا در فقره‌ پرداخت حق و حقوق اعضای علمی و مدرسان مدعو بسیار دقیق عمل می‌کند و هرساله یک یا دوماه بعد از پایان ترم تحصیلی حق‌الزحمه‌ اساتید پرداخت می‌شده است.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه پیام نور استان تهران افزود: در چندماه اخیر با توجه به تنگناهای مالی که اغلب دستگاه‌های دولتی به ‌ویژه دانشگاه‌ها با آن روبه‌ رو بوده‌اند پرداخت این مطالبات به‌حق با کمی تأخیر همراه بود که بحمدالله ظرف چند هفته‌ گذشته مشکل حل و پرداخت‌ها انجام شد.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “دقت دانشگاه پیام نور در پرداخت حقوق اساتید حق‌التدریس”

  1. مریم گفت:

    سلام . بنده ۵ سال است که حق التدریس پیام نور هستم و کامنت آقا علی را تایید می کنم. این ۵ سال همیشه ترم دوم را یا اواخر شهریور و یا مهر پرداخت می کردند. تازه ترم مهر را هم چند روز مونده به عید نوروز واریز می کنن. در ثانی میزان پرداختی خیلی کم می باشد و اخیرا کمتر هم شده است

  2. علی گفت:

    سلام
    بنده دو ساله که حق التدریس پیام نور هستم همیشه ترم دوم هر سال که تموم میشه حق الزحمه را آخر شهریور و امسال اوایل آبان واریز می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *