کانال تلگرم اخبار هیات علمی

نحوه تدریس اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد در واحد الکترونیکی

تدریس اعضای هیأت علمی تمام‌وقت غیربازنشسته دانشگاه آزاد که دچار کسری موظف تدریس می‌باشند، با رعایت ضوابطی امکان‌پذیر است.

به گزارش وب‌سایت هیأت، بر اساس بخشنامه شماره ۳۰/۴۵۱۲۷ مورخ ۹۵/۱/۷ دانشگاه آزاد اسلامی، با توجه به نیاز واحد الکترونیکی و نظر به سیاست‌های کلان دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر همکاری متقابل واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه در جهت برطرف نمودن کسری موظف تدریس اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، اعضای هیأت علمی تمام‌وقت غیربازنشسته واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه با مرتبه علمی استادیار پایه ۱۰ به بالا، دانشیار و استاد که دچار کسری موظف تدریس می‌باشند، می‌توانند پس از اخذ موافقت واحد محل همکاری، با مراجعه به سایت واحد الکترونیکی http://iauec.ac.ir در «سامانه ثبت اطلاعات اساتید» ثبت‌نام و کلیه مدارک لازم را بارگذاری نمایند تا در صورت نیاز، واحد الکترونیکی از تخصص آنان استفاده نماید و مبلغ حق‌التدریس را به واحد محل همکاری عضو هیأت علمی واریز نماید. بدیهی است ثبت‌نام در سامانه مذکور به منزله الزام جهت ارائه دروس توسط واحد الکترونیکی نمی‌باشد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نحوه تدریس اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد در واحد الکترونیکی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.