کانال تلگرم اخبار هیات علمی

تمدید زمان ثبت‌ درخواست شناسه تدریس دانشگاه آزاد

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه آزاد از تمدید مهلت ثبت‌ درخواست برای دریافت شناسه تدریس اعضای هیأت علمی این دانشگاه تا اول مهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، علیرضا وحیدی رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد درباره ثبت‌نام اعضای هیات علمی این دانشگاه برای دریافت شناسه تدریس، گفت: ثبت‌نام برای دریافت شناسه تدریس اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد تا اول مهر تمدید شده است.

وی ادامه داد: حدود ۲۶هزار نفر از اعضای هیات علمی ثابت و ۲۸ هزار نفر از استادان حق‌التدریس در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

وحیدی در زمینه شناسه تدریس اعضای هیات علمی، گفت: شناسه تدریس برای ساماندهی و برنامه‌ریزی دقیق‌تر مجریان گروه‌های آموزشی و معاونان آموزشی و واحدها طراحی شده است و به تسهیل امور استادان تمام‌وقت و پاره‌وقت کمک می‌کند.

رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد افزود: هر عضو هیات علمی که در سامانه ثبت‌نام کند، یک صفحه شخصی دارد که اخبار و اطلاعات در آن صفحه قرار می‌گیرد. در حال حاضر بیش از ۹۰درصد از استادان دانشگاه آزاد برای شناسه تدریس ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه استقبال خوبی از دریافت شناسه تدریس شده است، گفت: هر عضو هیات علمی بلافاصله بعد از ثبت‌نام در سامانه، می‌تواند به صفحه شخصی خود دسترسی داشته باشد و اطلاعات موردنیاز را وارد کند.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “تمدید زمان ثبت‌ درخواست شناسه تدریس دانشگاه آزاد”

  1. زهرا ایمانی خوشخو گفت:

    درخواست شناسه تدریس.در.دانشگاه ازاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.