کانال تلگرم اخبار هیات علمی

لزوم تدوین آئین نامه رسیدگی به تخلفات اساتید در دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به لزوم تدوین آیین نامه رسیدگی به تخلفات اعضای هیات علمی گفت: در آئین نامه فعلی در مواردی میان جرم و مجازات تناسب منطقی وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید میرزاده در جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: در آیین نامه فعلی رسیدگی به تخلفات اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد در مواردی میان جرم و مجازات تناسب منطقی وجود ندارد و یا پرونده های بسیاری در سطح واحدهای دانشگاه آزاد وجود دارد که نیازمند کسب تکلیف است.

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به مصوبه ۷۲۱ شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر جذب کمک های مالی و امکانات برای واحدهای مستقر در استان ها، افزود: فرهنگ سازی برای جذب کمک های مردمی و اشاعه این فرهنگ در سطح جامعه، تحقق اهداف خیرخواهانه بنیاد از طریق جذب کمک های نقدی و غیر نقدی و بکارگیری آنها در فعالیت های مختلف در دانشگاه آزاد و حمایت از دانشجویان بی بضاعت دانشگاه با جلب حمایت افراد و موسسات از مهمترین اهداف تاسیس این مجمع به شمار می رود.

در این جلسه با موافقت اعضا مقرر شد، قوانین مصوب مجلس درخصوص تخلفات انضباطی اعضای هیات علمی ملاک عمل قرار گیرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “لزوم تدوین آئین نامه رسیدگی به تخلفات اساتید در دانشگاه آزاد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.