خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » تسهیلات ۶۰ میلیونی برای اعضای هیات علمی

تسهیلات ۶۰ میلیونی برای اعضای هیات علمی

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی از پرداخت وام ۴۰ میلیون تومانی به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی و تسهیلات ۶۰ میلیون تومانی برای اعضای هیات علمی خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری فارس، از مشهد به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، محمد ابریشمی‌نیا گفت: به زودی وام‌های ۴۰ و ۶۰ میلیون تومانی به کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت می‌شود.

وی با قدردانی از مسئولان واحد تهران مرکزی برای راه‌اندازی مرکز آموزشی رفاهی گفت: برای رفاه کارکنان، حوزه اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی نیز با بانک ملی تفاهم‌نامه‌ای را مبنی بر اعطای وام به کارکنان و اعضاء هیئت علمی دانشگاه به امضا رساند.

ابریشمی‌نیا ادامه داد: بر اساس این تفاهم‌نامه که مراحل پایانی آن در حال انجام است به اعضای هیئت علمی مبلغ ششصد میلیون ریال و به کارکنان مبلغ چهارصد میلیون ریال وام توسط بانک ملی پرداخت می‌شود.

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به مسئولان واحد تهران مرکزی گفت: وجود مراکز آموزشی رفاهی برای کارکنان مثل یک زنجیره امید است که همانند سایر ارگان‌ها می‌توانند از مکان‌های زیبایی مانند مرکز آموزشی رفاهی واحد تهران مرکزی بهره‌مند شوند.

همچنین ببینید

سهم ۲۷ درصدی بانوان در اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها

ابتکار گفت: حدود نیمی از دانشجویان ما خانم هستند، ۲۷ درصد اعضای هیئت علمی را …

۶ دیدگاه

 1. با سلام. متاسفانه با این که تمام فرم ها را به بانک ملی ساری شعبۀ شهرداری تحویل دادیم. بانک ملی اعلام کرد از شنبه ۲۳/ ۱۲/ پرداخت این وام متوقف شد. نمی دانم چرا؟! لطفا بفرمایید چه کار باید کرد؟

 2. هیأت علمی دانشگاه آزاد

  با احترام به خبر درج شده، اما کدام وام؟ در دانشگاه ما خبری از این وام نیست و تنها به ۳۰ درصد از اعضا دادند آنهم کسانی که سالهاست دارای پست اجرایی هستند و مطمئنا دارای خانه هایی شخصی هستند نه اعضای هیئت علمی جوانی که نیازمند کمک برای خانه دار شدن هستند

 3. دانشجوی دکتری (آن هم دانشگاه آزاد و بدون هیچ شغل رسمی و چندل غاز حق التدریسی) مستحق دریافت وام است یا کارکنان دانشگاه.
  من الان ترم ۶ و دارم وارد ترم ۷ دکترا میشم و ۳۴ سال سنمه، ۳۰ میلیون بدهی دارم، هر چی عایدی ۸ ساله حق التدریسی ام بوده ظرف این ۳ سال دکترایم هزینه شده، نه خبری از بورس و استخدام هست و نه امیدی، حداقل بدهی که برایمان به بار آوردند را جبران نمایند که این برخوردها را ازشون می بینی.
  اظهار می دارند وام ۱۰ میلیونی می دهند و بعد زیرش می زنند، ضمن ثبت نام دکترا عنوان می دارند بورس می کنند ولی خبری از بورس معنا ندارد، روز به روز برای تحصیل جیب دانشگاههایشان پول مردم بدبخت را جاروب می کنند و ظرفیتها را بدون هیچ دلیل قانع کننده ای بالا می برند، ولی از آن طرف در فرآخوانها نسبت جذب هیچ سنخیتی با نسبت ورودی دانشگاه ها نداره( جذب هیات علمی ریاضی تقریبا صفر(۱ الی ۳ یا ۴ نفر) و گرفتن دانشجو؛ سالانه در دانشگاه آزاد حدودا ۷۰۰نفر)

  • سلام آقا فرزاد

   ما که هیأت علمیشیم با زن و بچه هنوز نتونستیم نیازهای عادی مونو برطرف کنیم. شما که باز وضعت خوبه تو دانشگاه آزاد دکتری میخونی!
   البته اینو وقتی خودتون انشالا هیأت علمی شدین کاملاً درک می کنین. ما چند سال هیأت علمی هستیم یه آپارتمان ۵۰ متری برای خودمون نداریم. شما که تازه جوونین.

   امیدتون به خدا باشه
   موفق باشین

 4. چرا وقتی نوبت به دانشجوی دکتری می رسد وام و پول ندارید اما حالا وام ۶۰ میلیونی به خودتون میدهید ؟؟؟؟

 5. شما وام دانشجوی دکتری را رو بدهید بعد به بقیه بپردازید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *