کانال تلگرم اخبار هیات علمی

استخدام هیات علمی در پیام نور باید هدفمند باشد

رییس دانشگاه پیام نور گفت: یکی از اهداف اعلام شده دانشگاه به وزارت علوم ، ارتقای کیفیت دانشگاه است البته بنا نیست دانشگاه یک بار دیگر شعار ارتقای کیفی را سر دهد اما در مسیری غیر از کیفیت گام بردارد و این نیازمند همکاری بدنه دانشگاه است و همه دانشگاه باید در این مسیر سخت و پرتلاطم مدیریت دانشگاه را همراهی کنند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

11 دیدگاه در “استخدام هیات علمی در پیام نور باید هدفمند باشد”

 1. لطفا فورا کمک کنید !!!!!!!! گفت:

  دروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود بر همه ی دوستان.
  دوستان لطفا آدرس کامل و دقیق سایت جذب هیات علمی دانشگاه پیام نور را اعلام کنید، با سپاس.
  قرار بود از اول اسفند جذب هیات علمی در دانشگاه پیام نور شروع شود، که ظاهرا نشد، لطفا هر اطلاعی دارید بیان کنید.
  منتظر پاسخ فوری شما عزیزان هستم.
  با سپاس،
  پاینده باشید، بدرود.

 2. تارا گفت:

  باسلام..پیام نور از چه تاریخی نیرو جذب میکنه؟گفته بود اسفندماه!!!

 3. پریوش گفت:

  اعلام نیاز های فراخوان شهریور ۹۲ کنسل شده ودیگه پذیرشی از میان این فراخوان صورت نمی گیرد؟

 4. امير گفت:

  دانشگاهی که رشته های مهندسی رو غیرحضوری برگزار میکنه و فارغ التحصیل می شوند نباید سخن از کیفیت بزنن اگه میتونید جلوی این گونه پذیرش رو بگیرید، به نظرم اینطور دانشگاهی نیاز به هیات علمی نداره

 5. طیبه گفت:

  سلام. من ارشد شیمی معدنی هستم.من چه گناهی کردم که دیر به دنیا آمدم و حالا دیر ارشد گرفتم. و وقتی مدرک گرفتم که ارزش نداره.استادای من با ارشد هیعت علمی شدن. من کارمندی هم برام نیست. پارتی از کجا بیارم؟!

 6. در جستجو گفت:

  تبدیل وضعیت اداری به علمی و ارتقای همکاران در هر سطحی حق آنهاست که هیچ کس اجازه بستن آن را ندارد.
  این جمله یعنی چه که حق آنان است؟ پس فارغ التحصیلان بیکار دیگر چه باید بکنند؟ چرا حق را اینگونه اختصاصی می کنید. چرا شرایط برابر قائل نمی شوید. اصلا کارمندان اداری چه لزومی دارد که به علمی تبدیل شوند؟ منطقش در کجاست؟ بهتر است شایسته سالاری باشد. نه اینکه چون فردی در جایی کار می کند و کارمند است حالا دانشجوی دکتری هم به هزار پارتی و … شده، پس حق دارد هیأت علمی محل کارش هم شود!!!!!
  حق کجاست؟

 7. علی گفت:

  بابا پنجعلی: الکی میگه!

 8. علی گفت:

  در دانشگاه پیام نور کارمندهایی که از غیرانتفاعی و علمی کاربردی بدون حضور در کلاس مدرک ارشد میگیرند با استفاده از تبدیل وضعیت اداری به علمی هیئت علمی میشن در حالیکه در فراخوان اعلام نیاز پیمانی دکتری هست!طبق قانون هرگونه جذبی خارج از فراخوان غیرقانونی است.

 9. حسین گفت:

  نه تنها در تهران بلکه در تمامی شهرهای دیگر همین کونه است.
  نظر دادن راجع به این موضوعات فرقی نمیکنه
  چون دولت می خواهد بهینه عمل کند

 10. رضا گفت:

  من کاملا با انتقاد وارده موافقم و من نیز دانشجوی دکترای دانشگاه علوم پزشکی هستم و این ۱۰۰شغلی بودن اساتیدم را می بینم

 11. در جستجو گفت:

  چرا در دانشگاه پیام نور بخصوص در شهر تهران جوانان شایسته با مدرک دکتری جذب نمی شوند در حالیکه گروه های مختلف در این دانشگاه نیاز به هیأت علمی دارد. اما هم چنان از اساتید دانشگاه های دولتی دیگر در تهران استفاده می کنند. اساتیدی که چندین دانشگاه و حتا چندین شهر تدریس می کنند؟ چرا نظارتی نیست؟ چرا باید جوانان بیکار باشند و مثلا یک استاد در دانشگاه تهران درس بدهد، قزوین درس بدهد، پردیس کیش برود و درس بدهد، قم درس بدهد، پردیس البرز درس بدهد، و دانشگاه های آزاد علوم تحقیقات و تهران مرکز و پیام نور تهران هم درس بدهد؟!!! چراااااااا؟ استادی که اگر سطح سواد علمی اش را از دانشجویانش بپرسیم می بینیم که زیر سطح معمولی یک استاد دانشگاه است. اصلا چرا وزارت علوم بر کار این اساتید نظارت ندارد؟ قانونی وضع شود که هر کسی بتواند در یک دانشگاه تدریس کند یا حداکثر در یک شهر!!! موردی که گفتم کاملا مستند است متاسفانه!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.