خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » نتایج مرحله اول بررسی تقاضاهای طرح سربازی اعلام شد

نتایج مرحله اول بررسی تقاضاهای طرح سربازی اعلام شد

نتایج مرحله نخست بررسی تقاضاهای قانون نحوه تامین هیات علمی دانشگاهها و موسسات آموزشی و پژوهشی در قالب طرح سربازی از سوی مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دانشگاهها و موسسات آموزش عالی متقاضی که پیش از این نسبت به ثبت مشخصات متقاضیان در پورتال مرکز نظارت و ارزیابی اقدام کرده اند، می توانند با مراجعه به لیست مشاهده تقاضاهای ثبت شده نسبت به نتیجه بررسی اطلاع حاصل کرده و متقاضیان را از نتیجه بررسی آگاه سازند.

با اعلام مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم، ابلاغ طرح سربازی پذیرفته شدگان به دانشگاه مربوطه ارسال شده است.

آن دسته از افرادی که به دلیل تکمیل ظرفیت در رشته های مورد تقاضا در اولویت پذیرش قرار نگرفته اند، باید در تاریخ مندرج در برگه اعزام برای گذارندن خدمت سربازی عادی به محل مندرج در آن مراجعه کنند و عواقب ناشی از عدم مراجعه به موقع متوجه مشمولین متقاضی خواهد بود.

این مرکز از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی خواست با توجه به کاهش سهمیه ۹۳-۱۳۹۲ اعلام شده توسط ستاد کل نیروهای مسلح و تکمیل ظرفیت در رشته های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، ریاضی، آمار، مهندسی عمران از ارسال تقاضاهای جدید تا پایان دوره ۱۳۹۳٫۶٫۱ خودداری کنند.

همچنین ببینید

سهم ۲۷ درصدی بانوان در اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها

ابتکار گفت: حدود نیمی از دانشجویان ما خانم هستند، ۲۷ درصد اعضای هیئت علمی را …

یک دیدگاه

  1. به هر حال بهتر است مسولان تدابیری جدی بیندیشند تا بورسیه های دکتری دانشگاه ها (آزاد و سراسری) بعد از فارغ التحصیلی بتوانند دوره خدمت سربازی را در دانشگاه های مربوطه بگذرانند، زیرا در دانشگاه می توانند موثرتر واقع گردند تا پادگان ها. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *