خانه » جذب هیئت علمی وزارت بهداشت و درمان » میزان مشارکت در فراخوان جذب هیات علمی وزارتخانه‌های علوم و بهداشت ۱۴۰۲

میزان مشارکت در فراخوان جذب هیات علمی وزارتخانه‌های علوم و بهداشت ۱۴۰۲

۸ هزار و ۵۰۰ نفر در فراخوان وزارت بهداشت و ۷ هزار و ۵۳۳ نفر در فراخوان وزارت علوم شرکت کرده اند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش وب سایت هیات علمی،‌ بنا بر اعلام شورای عالی انقلاب فرهنگی، سیصد و سی و سومین جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی به ریاست دکتر محمدعلی کی نژاد با حضور اعضای هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، در ابتدای جلسه دکتر کی‌نژاد عید نیمه شعبان را تبریک گفت و پیش از دستور، نتیجه تعدادی از پرونده‌های ماده ۱۵ را در صحن هیات عالی جذب قرائت کرد.

سپس چنگیزی آشتیانی رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارشی از اجرای بیستمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ ارائه و از شرکت ۸ هزار و ۵۰۰ نفر در این فراخوان خبر داد و با ارائه گزارشی از سامانه جذب این وزارتخانه افزود: با ارتقای سامانه وزارت بهداشت در اموری مانند غربالگری الکترونیکی فرایند، اتصال سامانه به وب سرویس‌های ثبت احوال، ایثارگران، بنیاد نخبگان و… کاهش قابل ملاحظه‌ای را در پرونده‌های شکایتی شاهد هستیم.

وی از مشکل مجوز جذب هیئت علمی‌های پژوهشی پژوهشگاه‌هایی که پست بلاتصدی در سازمان اداری و استخدامی دارند، خبر داد و گفت: وزارت بهداشت درخواست پادار و شناور کردن مجوزهای خالی از متقاضی جذب در فراخوان بهمن ۱۴۰۲ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را داشته که باتوجه شرایط خاص موافقت به‌عمل آمد و همچنین مقرر شد وزارت بهداشت برای مناطق کمتر توسعه یافته در اردیبهشت ماه فراخوان دیگری بدهد.

در ادامه جلسه ترکیب اعضای حقیقی و حقوقی هیئت مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در صحن هیئت عالی جذب به تصویب رسید.

سپس دکتر خلج امیرحسینی رئیس مرکز جذب وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری گزارشی از فراخوان بهمن ماه ۱۴۰۲ (دومین فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم ۱۴۰۲) با حضور ۷ هزار و ۵۳۳ نفر خبر داد و گفت: اصلاحاتی در فرم توانایی علمی آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت گرفته و مقرر شده نظرات اصلاحی و پیشنهادی تا هفته آینده برای بررسی و اعمال به صورت مکتوب ارسال شود.

در انتهای جلسه تعدادی از اعضای کارگروه صلاحیت عمومی و هیئت اجرائی دانشگاه‌های علوم پزشکی زابل، علوم پزشکی بیرجند، علوم پزشکی جهرم و علوم پزشکی شاهد همچنین دانشگاه‌های وزارت علوم تحقیقات و فناوری، گنبد کاووس، دانشگاه صنعت نفت، جاسب، شاهد، هرمزگان و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تایید شد.

همچنین ببینید

شرط تبدیل وضعیت هیات علمی دانشگاه‌ ها

رتبه‌ بندی دانشگاه‌ ها از نظر جذب هیات علمی

رییس مرکز جذب هیات علمی از دستور وزیر علوم برای طراحی شاخصی برای جذب اعضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *