خانه » برگزیده » کاهش اساتید حق التدریس و افزایش هیات علمی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی آزاد

کاهش اساتید حق التدریس و افزایش هیات علمی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی آزاد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از کاهش اساتید حق التدریس و افزایش هیات علمی رسمی به همان میزان خبر داد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

سید علی ابطحی در گفتگو با مهر، درباره کمبود هیات علمی و جذب هیات علمی جدید در این دانشگاه، گفت: خوشبختانه با برخورداری از حدود ۵۰۰ عضو هیات علمی رسمی و تعداد قابل توجهی هیات علمی حق التدریس، با کمبودی مواجه نیستیم و میزان جذب هیات علمی رسمی، تقریبا تکمیل است.

وی افزود: یقینا با گذشت سنوات، تعدادی از هیات علمی های رسمی بازنشسته شده و تعدای نیز ترک خدمت می کنند که در پی آن، نیازهای جدید برای ما نمایان خواهد شد. در این میان اما، نکته مهم این است که هدف ما کاستن از تعداد هیات علمی حق التدریس و افزودن همان تعداد به هیات علمی رسمی است.

رئیس علوم پزشکی آزاد تهران ادامه داد: البته ما از چند وقت گذشته بر همین اساس پیش رفته ایم و به تدریج از جمعیت هیات علمی حق التدریس خود کم کرده و همان میزان، به هیات علمی رسمی اضافه کرده ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در خصوص مزیت جذب هیات علمی رسمی به اساتید حق التدریس، گفت: مزیت بارز اعضای رسمی هیات علمی این است که شرایط این افراد از نظر علمی، مقالات، شیوه تدریس و … بصورت کامل و جدی مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفته و بر اساس مصاحبه های گروه علمی و هیات جذب، امتیازدهی شده اند و در واقع بر اساس همین امتیازات، برگزیده و تعیین تکلیف شده اند. لذا طبیعتا خیال ما از بابت این بخش از اعضای هیات علمی راحت است، چرا که معتقدیم آنها بهترین ها، از میان متقاضیان بوده اند.

همچنین ببینید

رد شکایت از شرط زبان خارجی در پذیرش دانشجویان دکتری از سوی دیوان عدالت اداری

دیوان عدالت اداری درخواست ابطال بند مربوط به داشتن توانایی در زبان خارجی به عنوان …

یک دیدگاه

  1. هنوز منتظر اعلام فراخوان هستیم. قرار بود تا دی اعلام بشه. لطفا اگر خبری در خصوص فراخوان دانشگاه آزاد هست اعلام بفرمایید. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *