خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » اختصاص فرصت مطالعاتی پسا دکتری به اعضای هیئت علمی فنی و حرفه ای

اختصاص فرصت مطالعاتی پسا دکتری به اعضای هیئت علمی فنی و حرفه ای

براساس تفاهم همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم کاربردی آلمان، فرصت های تحصیلی دوره دکتری و فرصت های مطالعاتی پست دکتری ویژه اعضاء هیات علمی دانشگاه فنی وحرفه ای ارائه خواهد شد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، دوره بین المللی مدیریت کسب و کار فنی و حرفه ای برای دانش آموختگان تمام دانشگاه ها با همکاری دانشگاه FHM آلمان برای نخستین بار در کشور در دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار می شود.

در راستای اجرای مفاد یادداشت تفاهم همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم کاربردی آلمان (FHM) قرارداد برگزاری مشترک دوره مدیریت کسب و کار فنی و حرفه ای در دفتر همکاری های علمی و بین المللی امضا شد.

بنابراین گزارش، این دوره ۱۰۰۰ ساعته که برای اولین بار در کشور با تمرکز بر آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی برگزار می شود شامل ۴۰۰ ساعت آموزش تئوری و ۶۰۰ ساعت آموزش عملی و نگارش پایان نامه اجرایی است.

آموزش های تئوری توسط اساتید آلمانی و ایرانی به زبان انگلیسی ارائه و راهنمایی پایان نامه ها به شکل مشترک توسط یک استاد ایرانی و یک استاد آلمانی انجام خواهد شد.

این دوره ویژه دانش آموختگان رشته های فنی و حرفه ای، مهارتی، و مهندسی تدوین شده و در پایان دوره گواهینامه معتبر بین المللی ممهور به مهر دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم کاربردی آلمان صادر و به شرکت کنندگانی که نمره قبولی آزمون های پایانی را کسب کنند اهداء خواهد شد.

در این نشست پیرامون توسعه همکاری های علمی و بین المللی دوجانبه و چند جانبه با دانشگاه  علوم کاربردی آلمان بحث و تبادل نظر شد و دستاوردهای اجرایی این مذاکرات از جمله اختصاص فرصت های تحصیلی دوره دکتری و فرصت های مطالعاتی پست دکتری ویژه اعضاء هیات علمی دانشگاه فنی وحرفه ای و  به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین ببینید

پایان همکاری بیش از ۶۰ هزار مدرس با دانشگاه جامع علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به طرح ساماندهی مدرسین دانشگاه گفت: با اجرای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *