خانه » برگزیده » اعلام دو فراخوان جذب اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای در سال

اعلام دو فراخوان جذب اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای در سال

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: جذب اساتید این دانشگاه غیر از سال ۹۰ در این دانشگاه در حال انجام بوده و هر سال در ماه‌های بهمن و شهریور فراخوان داده می‌شود.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

به گزارش خبرگزاری فارس،حسین سلمانی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: نخستین فراخوان جذب اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای مربوط به سال ۱۳۹۱ بوده و دومین فراخوان ما نیز به سال ۹۴ اختصاص دارد و در نهایت سومین فراخوان جذب اساتید مربوط به سال های ۹۵ ، ۹۶ و ۹۷ است.

وی افزود: در حال حاضر فراخوان جذب اساتید سال های ۹۴ ، ۹۵ و ۹۶ به نتیجه رسیده است به طوری که پرونده ۱۵۲ نفر از اساتید مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای تائید نهایی به مرکز جذب وزارت علوم ارسال شده که اکنون ۳۵ نفر از اساتید مورد تائید قرار گرفتند و بقیه افراد باید منتظر بمانند که به زودی تائیدیه آنها نیز انجام می شود.

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای تصریح کرد: فراخوان جذب اساتید این دانشگاه هر سال در ماه های بهمن و شهریور انجام می شود که تا سه هفته دیگر فراخوان امسال دانشگاه در ابتدای ما شهریور انجام می شود.

سلمانی ادامه داد: جذب اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای  مربوط به سال ۹۷ در حال بررسی است.

همچنین ببینید

آخرین وضعیت اختصاص کدهای استخدامی اعضای هیات علمی

معاون اداری مالی وزارت علوم گفت: مجوز اختصاص کدهای استخدامی اعضای هیات علمی توسط سازمان …

۲ دیدگاه

  1. مژگان محمدی کیا

    م محمدی
    سلام و درود. اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد پژوهش هنر هستم و تمایل به تدریس در این مرکز را دارم.لطفا شرایط همکاری و زمان و آغاز ثبت نام به عنوان مدرس را اعلام بفرمائید. متشکرم.

  2. سلام ، اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی بالینی هستم و تمایل به فعالیت به عنوان مدرس در این مرکز یعنی دانشگاه فنی حرفه ای می باشم لطفانحوه همکاری و زمان آغاز ثبت نام به عنوان مدرس را اعلام بفرمائید . با تشکر – جواد باقری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *