کانال تلگرم اخبار هیات علمی

عدم جذب متقاضیان هیأت علمی دانشگاه‌ها به صورت مستقل

وزیر علوم گفت: مراحل جذب برای تمام متقاضیان یکسان است و اعضای هیأت علمی، متقاضی هر دانشگاهی باشند باید مراحل و مسیر جذب را طی کنند.

محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفتگو با خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان گفت: افرادی که متقاضی جذب در دانشگاه‌ها هستند می‌بایست مراحل ثبت‌نام که در فراخوان به آن اشاره شده است را طی کنند تا پس از بررسی‌های کامل جذب دانشگاه‌ها شوند.
وی در خصوص نحوه‌ی جذب روسای دانشگاه‌ها ادامه داد: مراحل جذب برای تمام متقاضیان یکسان است و اعضای هیأت علمی، متقاضی هر دانشگاهی باشند باید مراحل و مسیر جذب را طی کنند و قانونی جذب دانشگاه شوند و دانشگاه‌ها نمی‌توانند جداگانه افراد را جذب کنند.
فرهادی در پایان افزود: جلسه بعدی تعیین روسای دانشگاه‌ها هفته آینده تشکیل می‌شود و در خلال این جلسه مشکلات اعضای هیأت بررسی می‌شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

4 دیدگاه در “عدم جذب متقاضیان هیأت علمی دانشگاه‌ها به صورت مستقل”

 1. محمود گفت:

  بنده را پس از ذو سال رد کردند دلیلشان این بود که معدل دیپلم بنده کم است. معدل ۱۴/۲۰

 2. محمد گفت:

  کدام جدب؟من در فراخوان بهمن ۹۲ شرکت کردم و پرونده ام هنوز در دست اقدامه……………….تازه اگر بالاخره تایید بشه مساله ردیف استخدامی هم وجود داره که برای اون هیچ چاره ای نیست

 3. ن از تهران گفت:

  متاسفانه به خاطر نداشتن ردیف استخدامی جذب غیرممکنه

 4. فارغ التحصیل بیکار دکترا گفت:

  امابرخی پژوهشکده ها وابسته به برخی دانشگاه ها مستقل و بدون فراخوان نیرو گرفتند!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:
پس از درج ایمیل و ثبت کد تأیید می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک تأیید ثبت نام که برای شما ایمیل شده است کلیک کنید.