خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس حق‌التدریس دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲
نتایج فراخوان جذب مدرس حق‌التدریس دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲

اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس حق‌التدریس دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲

نتایج فراخوان جذب مدرس حق‌التدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

نتایج فراخوان جذب مدرس علمی کاربردی ۱۴۰۲

به گزارش وب سایت هیات علمی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر اصغر کشت کار قائم مقام رییس و معاون آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: با اتمام بررسی پرونده متقاضیان تدریس در هیات های اجرایی معین استان ها و بررسی نهایی در هیات اجرایی جذب دانشگاه، نتایج این فراخوان اعلام شد.

قائم مقام رییس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه اظهار داشت: در سال گذشته به منظور تامین نیازهای موجود در بکارگیری مدرسان، ابتدا نیازسنجی اولیه در مراکز آموزشی و واحدهای استانی باتوجه به دوره های در حال اجرا و رشته های جدید انجام شد.

دکتر کشتکار افزود: در فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی، حداقل سن متقاضیان برای شرکت در فراخوان ۲۸ سال و حداکثر سن ۶۵ سال بود و جذب مدرس بصورت بومی در واحدهای استانی صورت گرفت. وی تصریح کرد: پس از ثبت نام، تکمیل فرم‌ها و بارگذاری مستندات توسط متقاضی در سامانه جامع جذب مدرسان، اعتبارسنجی اطلاعات و مستندات متقاضیان در واحدهای استانی انجام شد و پرونده متقاضیان واجد شرایط در کارگروه‌های بررسی صلاحیت علمی مطابق با شاخص‌های ارزیابی بومی شده، امتیاز دهی شد و نتایج بررسی صلاحیت علمی به همراه وضعیت صلاحیت عمومی در هیات اجرایی معین استان و هیات اجرایی جذب دانشگاه جمع‌بندی شد.

قائم مقام رییس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه گفت: در این فراخوان بیش از ۷۳ هزار نفر وارد سامانه ثبت نام شدند که از این تعداد، حدود ۱۸ هزار نفر ثبت‌نام قطعی کرده و در مجموع بالغ بر ۷  هزار نفر برای مصاحبه و ارزیابی علمی به کارگروه‌های بررسی توانایی علمی دعوت شدند. از این تعداد حدود ۳ هزار نفر واجد شرایط شناخته شده و کد مدرسی برایشان صادر شد.

لازم به ذکر است کد مدرسی افراد واجد شرایط پس از شرکت در دوره تربیت مدرس با عنوان آشنایی با نظام علمی کاربردی که از طریق مرکز امور مدرسان دانشگاه با همکاری واحدهای استانی برگزار می گردد، فعال می شود و مدرسان پس از فعال سازی کد مدرسی می توانند با مراکز آموزش علمی کاربردی برای تدریس همکاری نمایند.

زمان فراخوان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳

دکتر کشت کار در خاتمه اظهار داشت: فراخوان بعدی، پس از نیازسنجی در تابستان ۱۴۰۳ اعلام می‌شود و افرادی که در فراخوان ۱۴۰۲ در اولویت قرار نگرفته‌اند در صورت علاقمندی می‌توانند در فراخوان آتی مجددا شرکت نمایند.

همچنین ببینید

نقش فعالیت رسانه‌ای اعضای هیات علمی در ارتقای رتبه دانشگاه‌ها

نقش فعالیت رسانه‌ ای اعضای هیات علمی در ارتقای رتبه دانشگاه‌ ها

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بر ضرورت حضور فعال اساتید در فضای مجازی …

۴ دیدگاه

  1. من دو سال پیش دعوت به مصاحبه شدم. مصاحبه گر از مقدمات اون درس سوال می پرسید. جواب دادم اینا رو پاس کردم و در کارنامه ارشد و دکتری نمرش هست و انتظار داشتم در مورد نحوه تدریس و مطالب جدید این حوزه صحبت بشه. کیف رو بستم و از جلسه اومدم بیرون.

  2. درود من با ۳۱ سال سنوات آموزشی با مدرک فوق ل دو سال پیش شرکت کردم هزینه فراخوان هزینه شرکت در مصاحبه در یک شهر دیگه و…و مدت چند ماه از هر لحاظ تایید و پذیرفته شده بودم و مناظر بودم کارت استادی برام صادر بشه …ولی هفته آخر منو حذف کردن از سایتتون …واقعا باعث تأسف سف هست …

  3. با درود.جذب در دانشگاه علمی کاربردی استان البرز توسط هیات محترم جذب فقط شامل افرادی شد که روابط قوی داشتند.امسال هم بنده در فراخوان شرکت کردم ولی فرمودند مدارک کافی نبوده.از نظر دانشگاه جامع مدارک کامل به چی میگن؟؟مگر جز این است که یک مدرک کارشناسی ارشد کافی است؟؟ما که ۸۰ عنوان مدارک دیگر هم بارگزاری کردیم!!!پیروز باشید و با جذب سفارشی البته!!!

  4. سلام من نمی‌دونم این دانشگاه با سواد بسیار پایین چجوری هیات علمی را انتخاب کردن با این همه بی سوادی و دانشجویان بی سواد
    فقط باید کنی خجالت بکشید که به خاطر پول چرا میگید ثبت‌نام کنند بعد می نویسید مایر علمی نیستید آخه مدرک علمی کاربردی را هیچ جا قبول ندارند چطور به خودت اجاره ندهی به مسی که رزومه قوی دارن اینجوری بنویسد خدا بهتون شفا بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *