خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » کاهش فرایند جذب هیات علمی وزارت علوم

کاهش فرایند جذب هیات علمی وزارت علوم

رییس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم گفت: امسال کد استخدامی متقاضیان ثبت نامی جذب بلافاصله بعد از تایید هیات مرکزی جذب ارائه شده و افراد باسرعت به کارگرفته می‌شوند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمد خلج امیرحسینی با اشاره به تسریع فرایند جذب اعضای هیات علمی گفت: با توجه به تمهیداتی که طی یک و دوسال گذشته اندیشیده شده و تلاش و مجاهدتی که دانشگاه ها انجام دادند، سیر طی کردن فرایند جذب اعضای هیات علمی به صورت نسبی خیلی تسریع شده است.

وی ادامه داد: البته با حالت ایده ال فاصله داریم ولی متوسط طی فرایند جذب چندین ماه کاهش یافته است و اکنون با پدیده جدیدی مواجه هستیم که پرونده یک نفر از چند موسسه همزمان به مرکز جذب ارسال می شود.

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم افزود: هرهفته تعداد قابل توجهی از پرونده های پیمانی جذب تعیین تکلیف می شود.

وی همچنین افزود: امسال کد استخدامی افرادی که برای فراخوان ۱۴۰۲ شرکت کرده اند بلافاصله بعد از تایید هیات مرکزی جذب ارائه شده و این موضوع باعث می شود که افراد به صورت سریع به کارگرفته شوند.

خلج امیرحسینی درباره اینکه چه تعداد از پرونده های متقاضیان جذب سال های گذشته هنوز تعیین تکلیف نشده است، افزود: هرتعداد پرونده که توسط دانشگاه ها ارسال می شود توسط مرکز جذب برسی می شود درحال حاضر پرونده های فراخوان ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ حدود ۱۰۰ درصد تکمیل شده و مقداری فراخوان اردیبهشت و آبان ۱۴۰۱ هنوز کامل نشده که امیدواریم آن نیز کامل شود.

همچنین ببینید

شیوه نامه تسهیلات جذب هیات علمی (طرح جهت)

انتشار شیوه نامه تسهیلات جذب اعضای هیات علمی (طرح جهت)

بنیاد ملی نخبگان شیوه نامه تسهیلات جذب دانش آموختگان برتر به عنوان عضو هیات علمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *