خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » تعیین تکلیف درخواست نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

تعیین تکلیف درخواست نقل و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

رئیس مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: درخواست تمامی اساتیدی که در کارتابل معاون آموزشی و رئیس واحد مبدا در دست بررسی بودند، تایید و به هیأت اجرایی استان مبدا ارسال شد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش وب سایت هیات علمی،‌ بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر عزیزاله فضلی رئیس مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به منظور رعایت حقوق اعضای هیأت علمی، درخواست اساتیدی که در کارتابل معاون آموزشی و رئیس واحد مبدا معطل (در دست بررسی) بودند و در زمان مقرر تعیین تکلیف نشده بودند، تایید و به هیأت اجرایی استان مبدا ارسال شد.

وی اظهار کرد: با توجه به تعلل برخی از معاونین آموزشی و روسای واحدهای مبدا در اعلام نظر و حسب دستور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تعیین تکلیف درخواست متقاضیان نقل و انتقال برون استانی در بازه زمانی مشخص شده، تمامی تقاضاهای بلاتکلیف (در انتظار بررسی ) در کارتابل معاونین آموزشی و روسای واحدهای مبدا در نیمسال دوم ۱۴۰۲-۱۴۰۳ که بعد از بازه زمانی مشخص شده همچنان بلاتکلیف بودند، به منزله تایید تلقی شده و به صورت خودکار به مرحله بعد ارسال شد.

رئیس مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: همچنین درادامه فرآیند نقل و انتقال اعضای هیات علمی در صورت عدم اعلام نظر معاونین آموزشی، روسای واحد، شورای آموزشی استان و هیات اجرایی جذب استان های مبدا و مقصد در مورد تقاضاهای نقل و انتقال در بازه زمانی مشخص شده در سامانه ساجد، تمامی تقاضاهای بلاتکلیف (در انتظار بررسی)، پس از اتمام مهلت تعیین شده، به منزله تایید تلقی شده و به صورت خودکار به مرحله بعد ارسال می شود.

دکتر فضلی تأکید کرد: پس از اتمام مهلت تعیین شده در سامانه به هیچ عنوان به مکاتبات ترتیب اثر داده نخواهد شد و کلیه امور فرآیند نقل و انتقال اعضای هیأت علمی از طریق سامانه ساجد انجام خواهد شد.

همچنین ببینید

نیازمحوری تحقیقات اعضای هیات علمی در آیین‌نامه جامع پژوهانه

معاون پژوهشی وزیر علوم گفت: نظام مسائل و ماموریت‌گرایی در آیین‌نامه جامع پژوهانه مورد توجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *