خانه » جذب هیئت علمی وزارت بهداشت و درمان » شروع بیستمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت در آینده نزدیک

شروع بیستمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت در آینده نزدیک

رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از اعلام زمان بیستمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی خبر داد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش وب سایت هیات علمی،‌ به نقل از وزارت بهداشت، رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از زمان توزیع نیروهای فوق تخصص بر اساس اولویت های دانشگاه های علوم پزشکی و اعلام بیستمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی خبر داد.

دکتر سعید چنگیزی آشتیانی با اعلام این خبر افزود: زمان دقیق برگزاری بیستمین فراخوان جذب اعضای هیأت علمی به زودی از طریق پورتابل جذب اعضای هیأت علمی و نخبگان وزارت بهداشت و مکاتبه با دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اطلاع رسانی خواهد شد.

وی گفت: تعداد هزار و ۸۷۶ مجوز از طریق سازمان اداری استخدامی به وزارت بهداشت ارسال شده تا اعضای هیأت علمی مورد نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی تأمین شود که کافی نیست و امیدواریم در فراخوان‌های آتی جبران شود.

چنگیزی آشتیانی از تشکیل جلسه مشترک با ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد و افزود: بر اساس مفاد این جلسه سهمیه خوبی برای جذب اعضای هیأت علمی ماده ۱ دریافت کردیم که امیدواریم با توزیع هدفمند، مأموریت گرا و بر اساس اعلام نیازهای دریافتی از دانشگاه‌ها در راستای بهبود و ارتقای سطح کیفی ارائه خدمات نظام سلامت مؤثر واقع شود.‌

وی افزود: تعداد قابل توجهی از داوطلبان ذکور رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی؛ دندانپزشکی و Ph.D که مشمول خدمات نظام وظیفه عمومی هستند می‌توانند طول خدمت خود را دردر مناطق کمتر برخوردار بگذرانند.

رئیس مرکز امور هیأت علمی وزارت بهداشت در مورد توزیع نیروی فوق تخصصی خاطرنشان کرد: برای اولین بار در سال جاری با دریافت اولویت‌ها از دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی، این فرایند از طریق سامانه توزیع و جایابی نیروهای فوق تخصصی در حال انجام است و نیروهای فوق تخصص فرصت دارند تا شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ اولویت‌های خود را در این سامانه انتخاب کنند.

چنگیزی آشتیانی به انعقاد تفاهم‌نامه با صندوق رفاه وزارت بهداشت در خصوص ارائه تسهیلات رفاهی به اعضای هیأت علمی اشاره کرد و افزود: به منظور برخورداری اعضای هیأت علمی از تسهیلات و خدمات رفاهی، کارت رفاهی تحت عنوان اعتلا کارت ویژه اعضای هیأت علمی به زودی ارائه خواهد شد.

همچنین ببینید

ثبت نام بیش از ۷ هزار نفر در فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

رییس مرکز جذب وزارت بهداشت از ثبت نام بیش از ۷ هزار نفر در بیستمین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *