خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » آغاز ثبت نام دانشجویان دکتری متقاضی تدریس در دانشگاه آزاد از ۲۷ خرداد

آغاز ثبت نام دانشجویان دکتری متقاضی تدریس در دانشگاه آزاد از ۲۷ خرداد

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان اعلام کرد: ثبت نام دانشجویان دکتری متقاضی تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی از ۲۷ خرداد آغاز می‌شود.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، جلسه هم اندیشی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با روسای باشگاه پژوهشگران و معاونین آموزشی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در راستای اجرایی سازی بخشنامه تدریس دانشجویان مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد برگزار شد.

این جلسه با حضور سودابه سلیمانی، مدیرکل امور آموزشی معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی، اکبر اشرفی، مدیرکل امور آموزشی معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی، حامد حسن پور، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و معاونین باشگاه پژوهشگران  و همچنین معاونین آموزشی تحصیلات تکمیلی و روسای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تشکیل شد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

 حسن پور، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ضمن اشاره به این موضوع که متولی و مسئول اجرایی سازی بخشنامه تدریس دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی شهاب خاقانی، مدیرکل توان افزایی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان است افزود:

شیوه نامه اجرایی سازی این بخشنامه با عنوان دستورالعمل دستیاری آموزشی هفته آینده آماده خواهد شد و لینک ثبت نام در سامانه دستیار آموزشی نیز از طریق پیامک، سامانه آموزشیار و پژوهشیار در اختیار دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی قرار خواهد گرفت.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ادامه داد: مهلت ثبت نام دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی متقاضی تدریس از ۲۷ خردادماه لغایت ۷ تیرماه سال جاری است.

حسن پور ضمن توضیح نحوه ثبت نام دانشجویان در سامانه دستیار آموزشی در سایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به آدرس bpj.iau.ir و آیتم هایی که در این سامانه قرار گرفته تاکید کرد: در این سامانه دانشجویان می توانند رزومه، سوابق تحصیلی، پژوهشی و سوابق تدریس خود را بارگذاری  نموده و اولویت های خود برای محل تدریس را نیز مشخص نمایند.

وی بیان کرد:  عنوان استاد راهنما در بخشنامه تدریس دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی به استاد پشتیبان تدریس تغییر یافته که استاد پشتیبان در واقع همان مدیرگروه محل تدریس می باشد و با ایفای نقش منتورینگ به دانشجویان دسترسی و رهنمودهای لازم برای تدریس را خواهد داد.

حسن پور گفت: دانشجویان متعهد که مورد تایید کمیته انضباطی دانشگاه آزاد اسلامی هستند و در چارچوب قوانین و مقررات دانشگاه قدم برمی دارند در اولویت پذیرش برای تدریس خواهند بود.

در این جلسه فربد رزازی معاون دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ضمن بیان سرفصل های دستور العمل دستیاران آموزشی به  شرایط و ضوابطی که بر دستیاران آموزشی حاکم است و نحوه ارائه گواهینامه تدریس و جبران خدمت از طرف دانشگاه برای دانشجویان اشاره کرد و افزود: دستورالعمل دانشجویان دکتری با هدف تصحیح هرم آموزشی دانشگاه صادر گردیده و این دستورالعمل فرصتی است برای دانشجویان دکتری تا توانایی تدریس را باتوجه به فرصتی که برای آ نها پیدا شده داشته باشند و با هدایت دانشگاه آزاد بتوانند مهارت های لازم را برای تدریس کسب نمایند.

گفتنی است به دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی پس از گذراندن دوره های توان افزایی و دوره کارورزی گواهینامه ویژه مدرسین دانشگاه اعطاء خواهد شد.

همچنین ببینید

برگزاری مصاحبه متقاضیان عضو هیات علمی وابسته دانشگاه آزاد

مصاحبه علمی متقاضیان همکاری به عنوان عضو هیأت علمی وابسته دانشگاه آزاد اسلامی انجام شد.آخرین …

۳ دیدگاه

  1. با سلام، بنده از سال ۹۸، به عنوان حق التدریس، شناسه تدریس دارم اما هنوز خبری نیست و هر وقت مراجعه کردم با بهانه هایی مثل کمبود واحد درسی مواجه شدم.
    بهتر بود از مدرسین حق التدریسی که هنوز دعوت به کار نشدن استفاده میشد.
    لطفا پیگیر باشید.
    با تشکر

  2. پس بصورت جذب هیات علمی نیست ؟

    • سلام خیر، فکر جذب هیات علمی رو باید از سر بیرون کرد. جذبی وجود ندارد. بدترین راه رفتن سمت تحصیلات تکمیلی ست. متاسفانه ضرر کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *