خانه » جذب هیئت علمی وزارت بهداشت و درمان » اعلام علت تاخیر انتشار فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت ۱۴۰۲

اعلام علت تاخیر انتشار فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت ۱۴۰۲

رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت گفت: فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی آماده شده، اما همچنان به دلیل عدم برگزاری جلسات با سازمان امور اداری و استخدامی معطل مانده است.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

دکتر سعید چنگیزی آشتیانی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: بیستمین فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی آماده شده است اما همچنان به دلیل عدم برگزاری جلسات مشترک با سازمان امور اداری و استخدامی، این فراخوان منتشر نشده است.

وی گفت: برای انتشار بیستمین فرخوان جذب هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی در حال رایزنی جدی و مصرانه با سازمان امور اداری و استخدامی هستیم تا جلسه مشترک در این باره برگزار شود. متاسفانه هنوز موفق نشده ایم. پیگیری های لازم در این خصوص صورت گرفته و انتظار این است که این جلسات مشترک برگزار شود و هر چه سریع تر به اخذ تصمیم مشترک برسیم.

رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت یادآور شد: تمام مکاتبات درباره بیستمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی وجود دارد و فایل های متعددی برای سازمان امور اداری و استخدامی ارسال شده است اما هنوز در مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت موفق به برگزاری جلسه مشترک با کارشناسان سازمان امور اداری و استخدامی نشده ایم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این جلسه هر چه سریع تر برگزار شود و به تفاهم مشترک در این زمینه برسیم.

چنگیزی آشتیانی درباره تعداد هیات علمی مورد نیاز برای دانشگاه های علوم پزشکی خاطرنشان کرد: در خصوص تعداد نمی توان عدد دقیقی گفت، اما محاسبات ما در وزارت بهداشت نشان می دهد که دانشگاه های علوم پزشکی حداقل به ۳ هزار مجوز نیاز دارند تا بتوانیم کمبود هیات علمی را جبران کنیم.

وی یادآور شد: ما بر روی این محاسبه مصر هستیم و دلایل کافی و لازم را برای این میزان داریم چرا که دانشگاه های علوم پزشکی با افزایش ظرفیت دانشجو، نیاز شدیدتری به اعضای هیات علمی جدید دارند.

همچنین ببینید

شروع بیستمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت در آینده نزدیک

رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از اعلام زمان بیستمین فراخوان جذب اعضای هیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *