خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » استفاده از ظرفیت دانشجویان نمونه به عنوان هیئت علمی

استفاده از ظرفیت دانشجویان نمونه به عنوان هیئت علمی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خواستار بازنگری آئین نامه جذب برای استفاده از ظرفیت علمی دانشجویان نمونه کشوری به عنوان عضو هیئت علمی شد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز در مراسم تجلیل از برگزیدگان ادوار و برترین‌های سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه که در سالن اجلاس سران در حال برگزاری است، خطاب به معاون اول رئیس جمهور گفت: شاهد حضور دانشجویان نمونه ادوار گذشته در این جشنواره هستیم که اینها همه سرمایه‌های کشور ما هستند.

وی افزود: ۶۰ درصد دانشجویان نمونه ادوار گذشته در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها هستند. امیدواریم با همکاری وزارت بهداشت و علوم و هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی شرایط بازنگری آئین نامه جذب ایجاد شده و ما بتوانیم از ظرفیت علمی دانشجویان نمونه کشوری به عنوان عضو هیئت علمی و الگوی موفق استفاده کنیم.

زلفی گل گفت: هدف اصلی از برگزاری این جشنواره این است که فرایندی در جریان علمی کشور ایجاد شود تا تمام دانشجویان در راستای شکوفا کردن استعداد خود تلاش کنند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: شهادت می‌دهم در دولت مردمی سیزدهم دکتر مخبر یکی از پشتوانه‌های محکم آموزش عالی بودند و هر جا ما نیاز به کمک داشتیم دکتر مخبر در این زمینه کوتاهی نکرده و همیشه پشتیبان آموزش عالی بودند.

همچنین ببینید

لزوم تسهیل پذیرش نخبگان متمایل به عضویت در هیات علمی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: برای اینکه نخبگان جذب هیات علمی آموزشی و پژوهشی …

یک دیدگاه

  1. با سلام
    امکان آن هست که بفرمایید دانشجوی «نمونه» چه مشخصات واضحی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *