خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » بسته شدن پرونده بورسیه‌های بلاتکلیف

بسته شدن پرونده بورسیه‌های بلاتکلیف

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی از بسته شدن پرونده بورسیه های بلاتکلیف خبر داد و گفت: تمام بورسیه هایی که حکم بورس وزارت علوم را داشتند، تعیین تکلیف شدند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

محمدعلی کی نژاد در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به آخرین وضعیت تعیین تکلیف بورسیه‌های بلاتکلیف گفت: به جز این پیگیر وضعیت حدود ۳۹ نفر از بورسیه‌ها نیز هستیم.

وی ادامه داد: همچنین کمتر از ۲۰ نفر از کارمندان ایثارگر را که ادامه تحصیل داده‌اند را نیز به وزارت علوم معرفی کرده‌ایم، تا بر اساس ماده ۲۱ برای این افراد حکم صادر کنند و در مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌ها مشغول فعالیت شوند.

رئیس هیأت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: از نظر ما تمام بورسیه‌های دارای حکم یعنی افرادی که شورای بورس وزارت علوم برای آنها حکم بورس صادر کرده، تعیین تکلیف شده‌اند.

وی ادامه داد: یک تعداد از افراد نیز هستند که همچنان مطرح می‌کنند آنها را نیز وزارت علوم معرفی کرده و تعهد داده‌اند و باید تعیین تکلیف شوند، ولی هیأت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی در پرونده این افراد ورود پیدا نمی‌کند.

وی افزود: در جلساتی هم که با مسئولان مربوطه وزارت علوم داشته‌ایم، اعلام کرده‌ایم که وزارت علوم کار اجرایی این افراد را انجام دهد.

کی نژاد تاکید کرد: هیأت عالی جذب فقط زمانی ورود پیدا می‌کند که حکم قطعی این افراد را شورای بورس وزارت علوم صادر کرده باشد بنابراین از نظر ما پرونده بورسیه‌ها بسته شده است.

همچنین ببینید

فراخوان جذب هیات علمی اردیبهشت ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و فرهنگ

دانشگاه علم و فرهنگ از طریق فراخوان جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.