خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » استفاده از استادکاران ماهر به‌عنوان هیئت علمی در دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی

استفاده از استادکاران ماهر به‌عنوان هیئت علمی در دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از استادکاران ماهر به‌عنوان هیئت علمی در دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی استفاده خواهیم کرد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

سیدمحمد بطحایی در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا، درباره تغییر سرفصل‌های آموزشی در دانشکده‌های مهارتی اظهار کرد: وزارت علوم به دانشگاه آزاد اسلامی اجازه به‌روزرسانی سرفصل‌های دوره‌های کاردانی و کارشناسی را داده است به همین دلیل تغییر سرفصل‌ها کار سختی نیست و به‌زودی با اطلاع وزارت علوم این کار را انجام خواهیم داد.

وی افزود: اکثر دوره‌های دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی در قالب دوره‌های کاردانی برگزار می‌َشود به همین دلیل با هماهنگی شورای گسترش دانشگاه می‌توان سرفصل‌های مورد نیاز را تغییر داد.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی درباره جذب هیئت علمی جدید در دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی بیان کرد: دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی نیاز به هیئت علمی خاص هر مهارت دارند، بخشی از اعضای هیئت علمی ممکن است برخی از مهارت‌های لازم را داشته باشند اما در آینده چاره‌ای جز جذب هیئت علمی جدید نداریم.

بطحایی اضافه کرد: در یکی دو سال اول که خیلی جذب دانشجو زیاد نیست از اعضای هیئت علمی موجود استفاده خواهیم کرد. اما در سال‌های آینده به اعضای هیئت علمی جدید نیاز داریم.

وی ادامه داد: در این زمینه از استادکارهای ماهر و خبره استفاده خواهیم کرد به طوری که برخی به‌ عنوان اعضای هیئت علمی به کار گرفته می‌شوند. در این زمینه ممکن است حتی از استادکاران با مدرک دیپلم به‌عنوان هیئت علمی به کارگرفته شود.

همچنین ببینید

ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

تمدید ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد نوبت دوم ۱۴۰۲

ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی نوبت دوم ۱۴۰۲ تا ۲۸ اسفند‌ماه تمدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *