خانه » جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی » تمدید مهلت ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد ۹۹

تمدید مهلت ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد ۹۹

ثبت‌نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی سال ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی تا ۱۵ خرداد ماه سال جاری ادامه دارد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت‌نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی سال ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی که از ۲۹ بهمن ماه سال گذشته آغاز شده، تا ۱۵ خرداد ماه سال جاری ادامه دارد.

متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات و ثبت‌نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به سامانه ساجد به نشانی http://sajed.iau.ir مراجعه کنند.

شرایط سنی متقاضیان در رشته‌های غیرپزشکی برای جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد حداکثر ۳۰ سال و در مقطع دکتری باید حداکثر ۴۰ سال باشد. شرایط سنی در رشته‌های پزشکی برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دانشجویان مقطع دکتری ۳۵ سال و برای دارندگان مدرک دکتری ۴۵ سال است.

حداقل معدل مورد نیاز، در مقطع کارشناسی ۱۴، در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای ۱۶ و در مقطع دکتری تخصصی ۱۷ در نظر گرفته شده است.

همچنین ببینید

شروع ثبت‌نام در فراخوان جذب مدرس درس انس با قرآن کریم دانشگاه آزاد

ثبت‌نام دومین فراخوان جذب مدرس درس انس با قرآن کریم دانشگاه آزاد اسلامی از ۲۴ …

۲ دیدگاه

  1. سلام. وقتتون به خیر. فراخوان جذب دیگه تمدید نشد؟ سپاس.

  2. با سلام و خسته نباشید من و خواهر و شوهر خواهرم همه منتظر ثبت نام برای هیات علمی دانشگاه ازاد اسلامی بودیم و با توجه به فرصت داشتن ترجیح دادیم از فرصا استفاده کرده و با مشورت دیگران انتخاب رشته و شهر کنیم که کتاسفانه خانواده ما همه مبتلا به کرونا شده و پدر و همچنین دامادم که اوهم متقاضی شرکت بود و اتفاقا مانند خانومشان او نیز عضو بنیاد ملی نخبگان هم بودند و نتوانستیم در مهلت تمدید اولیه شرکت کنیم. بخدا برایمان تنها دلخوشی که مانده از دست نرفتن اینهمه زحمتهایی است که کشیده ایم و رزومه ی قوی جمع کرده ایم.لطفا اقدامات لازم را مبذول نمایید. بخدا تا اخر عمر دعاتون میکنمم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *