خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » فردا؛ پایان اعلام نیاز دانشگاه ها برای جذب اعضای هیات علمی در سال ۹۹

فردا؛ پایان اعلام نیاز دانشگاه ها برای جذب اعضای هیات علمی در سال ۹۹

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم گفت: اعلام نیاز دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در بیست و چهارمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیات علمی فردا به پایان می رسد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

محمدرضا رضوان طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به فراخوان جدید جذب هیات علمی دانشگاه ها در سال ۹۹، آخرین وضعیت این فراخوان را تشریح کرد.

وی گفت: این دوره بیست و چهارمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیات علمی به صورت پیمانی و طرح سربازی است در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور است.

رضوان طلب گفت: براساس زمان بندی فراخوان، مرحله اعلام نیاز دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از ۱۵ شهریورماه ۹۹ آغاز شد و فردا ۱۶ مهرماه ۹۹ پایان می یابد.

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در مرحله بعد بررسی اعلام نیاز دستگاه ها و مراکز آموزش عالی و تخصیص ظرفیت انجام می شود که این مرحله از ۱۹ تا ۳۰ مهر ۹۹ توسط مرکز نظارت انجام می‌شود.

وی پیش بینی کرد: اعلام نتایج نهایی به متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه ها در سال ۹۹ در تیر ۱۴۰۰ توسط دانشگاه‌ ها و مراکز آموزش عالی انجام شود.

همچنین ببینید

آغاز فراخوان جذب هیات علمی سال ۹۹ از امروز

فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سال ۱۳۹۹ از امروز شنبه ۱۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *