خانه » جذب هیئت علمی وزارت علوم » اضافه شدن ۶ هزار مدرس جدید به جمع اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی

اضافه شدن ۶ هزار مدرس جدید به جمع اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه بیش از ۳۲ هزار مدرس در این دانشگاه مشغول فعالیت هستند، گفت:حدود ۶ هزار مدرس جدید در حال اضافه شدن به جمع این اساتید هستند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت وگو با خبرگزاری فارس با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۳۲ هزار مدرس در این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند، گفت: حدود ۶ هزار مدرس دیگر نیز در حال اضافه شدن به جمع اساتید هستند که این تعداد به ۳۸ هزار نفر می‌رسد.

وی افزود: دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی زیر ۳۰۰ هزار نفر است که به ازای هر ۸ دانشجو یک مدرس داریم که در کل کشور بی‌نظیر است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه گفت: کلاس‌های دانشگاه به صورت عملی و نظری برگزار می‌شود که با شیوع ویروس کرونا تعدادی از کلاس‌ها به صورت عملی در تابستان برگزار و بخشی نظری که  از ۱۶ فروردین ماه برگزار شد.

وی درباره ارائه وام به دانشجویان برای خرید تجهیزات الکترونیک، گفت: سعی می‌کنیم درمورد این مساله از طریق خیرین راهی پیدا کنیم و فعلا قولی نمی‌دهیم.

امید تصریح کرد: صندوق رفاه برای دانشگاه‌های کشور پیش‌بینی‌هایی در این زمینه انجام داده  است. امیدواریم بتوانیم از طریق خیرین کمک بگیریم. تعداد دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی زیاد است و اگر حداقل ۱۰ درصد متقاضی چنین وامی باشند دانشگاه بدون کمک دولت و خیرین امکان انجام چنین کاری را نخواهد داشت.

همچنین ببینید

آغاز فراخوان تدریس در مراکز علمی کاربردی در سال ۹۹

فراخوان دعوت به همکاری متقاضیان تدریس در مراکز آموزش غیردولتی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *