خانه » برگزیده » اعلام زمان فراخوان جذب مدرس در واحد علمی کاربردی غرب تهران

اعلام زمان فراخوان جذب مدرس در واحد علمی کاربردی غرب تهران

رییس دانشگاه علمی کاربردی غرب تهران از افزایش ۲۰ درصدی پذیرش دانشجو در این واحد خبر داد و گفت: فراخوان جذب مدرسین در واحد علمی کاربردی غرب تهران آذرماه جاری اعلام می‌شود.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

دکتر حسن پیش‌بین در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر به ظرفیت جذب پذیرش دانشجو و میزان استقبال برای ورود به دانشگاه علمی کاربردی استان تهران اشاره کرد و گفت: خوشبختانه امسال دانشگاه علمی کاربردی در کل کشور با افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو و همچنین استقبال برای ورود به واحدهای این مرکز مواجه شد. این در حالی است که دانشگاه‌های دیگر با کاهش دانشجو مواجه هستند. ضمن این‌که اغلب دانشجویانی که در این دانشگاه پذیرفته شدند در سنین پایین‌ یعنی بعد از دوره دبیرستان بودند.

وی در ادامه تصریح کرد: وضعیت استقبال از واحدهای علمی کاربردی نشان از این حقیقت دارد که جامعه یک آینده مثبت برای فرزندان خود در دانشگاه علمی کاربردی متصور هستند در نتیجه ترجیح می‌دهند برای تحصیل خود این مرکز مهارتی را انتخاب کنند.

رییس دانشگاه علمی کاربردی غرب تهران خاطر نشان کرد: به طور کلی حدود ۴۰۰ هزار دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی مشغول تحصیل هستند که در سال جاری میزان ورود دانشجویان نسبت به سال‌های گذشته حدود ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

به گفته پیش‌بین در واحد دانشگاه علمی کاربردی غرب تهران تعداد ۲۵ هزار دانشجو مشغول تحصیل هستند که میزان استقبال دانشجویان برای امسال حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش داشته است.

وی از برنامه دانشگاه علمی کاربردی غرب تهران برای پذیرش ۲۰۰۰ مدرس در این واحد خبر داد و اظهار کرد: فراخوان این پذیرش در آذرماه اعلام خواهد شد و در حال حاضر حدود ۱۰ هزار مدرس در واحد علمی کاربردی غرب تهران مشغول تدریس هستند.

همچنین ببینید

تامین اعتبار ردیف استخدامی ۳ هزار و ۶۸۶ عضو هیئت علمی

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از اخذ مجوز تامین …

یک دیدگاه

  1. سلام.
    فراخوان جذب هیات علمی برای دانشگاه علمی کاربردی غرب تهران مبنی بر جذب ۲۰۰۰ نفر هیات علمی که قرار بود در آذر ماه اعلام گردد با توجه به اینکه امروز ۲۸ آذرماه است هنوز محقق نشده است. این فراخوان کی اعلام می گردد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *