خانه » اخبار اساتید هیأت علمی دانشگاه ها » پرداخت حقوق به اساتید فعال در حوزه صنعت آب و برق

پرداخت حقوق به اساتید فعال در حوزه صنعت آب و برق

معاون پژوهش و فناوری وزارت نیرو گفت: در قالب پایان نامه و فرصت مطالعاتی از اساتید و دانشجویان فعال در صنعت آب و برق حمایت مالی می شود.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

محمد صالح اولیا در گفتگو با مهر، درباره برنامه های این وزراتخانه برای تعامل بیشتر دانشگاه ها با صنعت آب و برق، گفت: در ابتدا باید تعاملی ارزشمند میان صنعت و دانشگاه ها صورت گیرد؛ یعنی هم دانشگاه و هم صنعت احساس کنند که از این تعامل سود می برند که این سود صرفا مادی نیست و باید مجموع ارزش هایی که طرفین می توانند کسب کنند، باید مطرح شود.

معاون پژوهش و فناوری وزارت نیرو ادامه داد: در همین راستا به طور ویژه برنامه هایی را در دستور کار داریم که یکی از آن ها ایجاد فرصت مطالعاتی تمام وقت و یا نیمه وقت اساتید در صنعت آب و برق است و ما انتظار داریم که اساتید در صنعت حضور یابند و مسائل را خوب بشناسند و مقدمه ای برای حل مسائل باشند.

وی از شناسایی نیازهای پژوهشی صنعت آب و برق خبر داد و اظهار کرد: ما در قالب پایان نامه و فرصت مطالعاتی از اساتید و دانشجویان حمایت مالی می کنیم به طوری که به اساتید حقوقی معادل حقوقی که در دانشگاه برای آن ها تعریف شده پرداخت خواهیم کرد.

اولیا افزود: برای آن دسته از دانشجویان دکتری که موضوع پایان نامه خود را به مشکلات جامعه اختصاص دهند، کمک هزینه آموزشی در نظر گرفته شده است.

همچنین ببینید

پایان همکاری بیش از ۶۰ هزار مدرس با دانشگاه جامع علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به طرح ساماندهی مدرسین دانشگاه گفت: با اجرای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *