خانه » برگزیده » تغییر فرایند جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی از مهر ۹۸

تغییر فرایند جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی از مهر ۹۸

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: از مهر ۹۸ تنها مدرسانی که مسیر جذب را در هیئت‌های اجرایی طی کرده و صلاحیت داشته باشند جذب خواهند شد.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد…

محسن محمدزاده در گفتگو با مهر با اشاره به طرح ساماندهی مدرسان دانشگاه جامع علمی و کاربردی گفت: دانشگاه جامع علمی و کاربردی تعداد قابل ملاحظه ای مدرس داشت که در مراکز آموزشی این دانشگاه به تدریس مشغول بودند.

وی ادامه داد: اما برخی از این مدرسان استاندارهای لازم  دانشگاه برای مدرسی را نداشتند، برهمین اساس دانشگاه طی دو سال اخیر به صورت جدی ساماندهی مدرسان دانشگاه را آغاز کرد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد: برهمین اساس شاخص هایی را برای ارزیابی مدرسان مشخص کرده و هم شرایطی را فراهم کرد تا کسانی که در این دانشگاه تدریس می کنند از یک فرایند و گزینش علمی گذر کرده و کد مدرسی دریافت کنند، تمام این فعالیت ها در راستای ارتقای کیفیت مدرسان دانشگاه انجام شد.

وی افزود: از ابتدای مهر ۹۸ تنها مدرسانی قادر به همکاری با دانشگاه جامع علمی و کاربردی خواهند بود که مسیر جذب را در هیئت‌های اجرایی طی کرده و تنها مدرسانی که صلاحیت داشته باشند جذب خواهند شد.

همچنین ببینید

آغاز فراخوان تدریس در مراکز علمی کاربردی در سال ۹۹

فراخوان دعوت به همکاری متقاضیان تدریس در مراکز آموزش غیردولتی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی …

۲ دیدگاه

 1. وحید هاشمی نژاد

  با سلام و احترام
  بنده رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت نفت کرمان هستم و در حال حاضر مدرس دوره های ایمنی و آتش نشانی صنایع همچنین مدرس کانون انجمن ایمنی و متخصصین استان کرمان و دوره های آموزشی بسیاری در صنایع استان برگزار نمودم .لذا با توجه به علاقه و تجربه کاری در زمینه HSE باعث افتخار است که بتوانم در دانشگاه علمی کاربردی تدریس نمایم .
  خواهشمندم راهنمائی بفرمائید. با تشکر

 2. باسلام و ادب
  بنده قصد تدریس در شهرستان فردیس یا شهرکرج را دارم
  کارشناس ارشدحقوق خصوصی هستم و دارای مدرک داوری پیشرفته از اتاق ایران هستم.
  داور حقوقی و خانواده دادگاه هم هستم.
  خوشحال میشم بتوانم تدریس کنم.
  باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *