خانه » برگزیده » جذب سالانه هزار نخبه در هیئت علمی دانشگاه آزاد

جذب سالانه هزار نخبه در هیئت علمی دانشگاه آزاد

قائم مقام دانشگاه آزاد گفت: بر مبنای بیانیه گام دوم و به دنبال پیشرفت علمی سالی هزار جوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد می‌شوند.

آخرین اخبار جذب هیات علمی و اساتید دانشگاه ها در کانال تلگرامی هیات علمی و یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد...

بیژن رنجبر قائم مقام دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد بیان جهت دانشگاه آزاد در حال عبور از چله اول خود است و خوشحال هستیم که  تغییرات ساختاری این دانشگاه هم زمان با صدور بیانیه گام دوم رخ داده است.

قائم مقام دانشگاه آزاد درباره تغییرات ساختاری که در دانشگاه رخ داده‌اند بیان کرد: با کمیسیون‌های تخصصی بحث کرده ایم تا بر اساس آن ها شاخص‌های مختلف علمی و فناوری که قرار است در ساختار جدید دانشگاه مورد استفاده قرار گیرند تدوین شوند.

وی ادامه داد: به دنبال تغییرات ساختاری صورت گرفته در دانشگاه آزاد، معاونت‌های آموزشی و پژوهشی که در گذشته وجود داشتند از بین رفتند و به جای آنها معاونت‌های موضوعی و تخصصی ایجاد شده اند.

رنجبر با اشاره به معاونت‌های موضوعی و تخصصی ایجاد شده بیان کرد: در حال حاضر معاونت آموزشی و پژوهشی علوم انسانی، معاونت آموزشی و پژوهشی علوم پایه، مهندسی و کشاورزی، معاونت آموزشی و پژوهشی در حوزه پزشکی و معاونت آموزشی و پژوهشی عمومی و مهارت آموزی که همان بحث مدارس سما هستند تشکیل شده اند.

قائم مقام دانشگاه آزاد تصریح کرد:به دنبال برداشتن گام های محکم تر و تخصصی کردن برنامه ها معاونت‌های مختلف شکل گرفته اند و تغییرات ساختاری در راستای بحث گام دوم انقلاب اسلامی و شروع چله دوم حیات دانشگاه آزاد است.

وی ادامه داد: باید اشاره کنم که موتور پیشران بیانیه گام دوم و موارد هفت گانه ذکر شده، جوانان نخبه هستند و در همین راستا دانشگاه آزاد قرار است سالی که هزار جوان نخبه را با شاخص‌های بیانیه گام دوم جذب هیئت  علمی کند.

همچنین ببینید

دومین جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی اسلامی جایزه ویژه علامه جعفری

دومین جشنواره تالیفات علمی برتر علوم انسانی اسلامی جایزه ویژه علامه جعفری بسمه‌ تعالی دومین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *