خانه » برگزیده » تلاش دانشگاه آزاد برای اعلام فراخوان جدید جذب هیئت علمی تا پایان اردیبهشت

تلاش دانشگاه آزاد برای اعلام فراخوان جدید جذب هیئت علمی تا پایان اردیبهشت

قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه داریم تا فراخوان جدیدی برای جذب اعضای هیات علمی تا پایان اردیبهشت‌ماه اعلام کنیم و در صورتی که این برنامه عملی نشود در فصل تابستان فراخوان جدید را اعلام خواهیم کرد.

بیژن رنجبر در گفت‌و‌گو با ایسکانیوز درباره فراخوان دوم برای جذب اعضای هیات علمی گفت: برنامه داریم فراخوان جدیدی برای جذب اعضای هیئت علمی تا پایان اردیبهشت ماه اعلام کنیم در صورتی که این برنامه عملی نشود در فصل تابستان فراخوان جدید را اعلام خواهیم کرد.

وی افزود: قرار است پس از جذب هزار نفر عضو هیات علمی که در فراخوان اول اعلام کرده ایم، این نفرات فعالیتشان را از مهر ماه سال جاری در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی آغاز کنند.

رنجبر ادامه داد: دانشگاه آزاد مولود انقلاب اسلامی است و در حال حاضر بیش از ۳۸ درصد ظرفیت آموزش عالی کشور را شامل می شود.

قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: قدردانی از استادان که در حوزه تدریس، آموزش و پژوهش چندین سال است زحمت می کشند امری ضروری است. به همین خاطر طبق سنوات گذشته در حوزه کشاورزی، پزشکی، علوم پایه و مهندسی از استادان نمونه کشوری در مراسمی که هفته گذشته برگزار شد تجلیل کردیم.

وی درباره نحوه انتخاب ۱۴ استاد برتر تصریح کرد: براساس نامه ای که به رؤسای واحد های دانشگاه آزاد اسلامی ارسال کردیم ۳۲۰ نفر طبق معیار هایی که داشتیم به عنوان نفرات برتر مشخص شدند و پس از تشکیل کمیته فنی، ۱۴ نفر در نهایت به عنوان استادان نمونه کشوری انتخاب شدند.

همچنین ببینید

دانشگاه های دارای بهترین عملکرد در جذب هیأت علمی

دانشگاه‌هایی که عملکرد خوبی در رعایت تقویم زمانی جذب داشتند در جلسه هیئت عالی جذب …

۲ دیدگاه

  1. درک نمیکنم وقتی پس از گذشت سه سال هنوز تکلیف متقاضیان جذب فراخوان ۹۵ دانشگاه آزاد مشخص نشده، این فراخوان های پی در پی چه هدف و فایده ای داره

  2. قبلاً که تاریخ قطعی می دادن به تعویق می افتاد الان که تلاش دارند که هیچی دیگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *