خانه » برگزیده » تغییر زمان برگزاری اولین آزمون جامع دکتری آزاد در سال ۹۸

تغییر زمان برگزاری اولین آزمون جامع دکتری آزاد در سال ۹۸

دانشگاه آزاد طى اطلاعیه‌اى اعلام کرد: برای همراهی با داوطلبان مناطق سیل‌زده زمان برگزاری اولین آزمون جامع دکتری تغییر کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دانشگاه آزاد طی اطلاعیه‌ای از تغییر آزمون آزمون جامع دکتری خبر داد.

زمان آزمون جامع دکتری آزاد 98در اطلاعیه این دانشگاه آمده است: با توجه به بارش و سیلاب‌های اخیر کشور و در راستای همراهی با دانشجویان دوره دکتری و فراهم کردن فرصت بیشتر برای مطالعه و آمادگی جهت شرکت در آزمون جامع دکترا، زمان برگزاری این آزمون تغییر کرد.

به استناد مصوبه شورای راهبردی معاونین آموزشی و پژوهشی دانشگاه تاریخ برگزاری اولین آزمون جامع دکتری سال ۹۸ تمامی واحد‌های دانشگاهی از نیمه دوم خرداد به دهه دوم تیرماه تغییر پیدا کرد.

همچنین ببینید

دانشگاه های دارای بهترین عملکرد در جذب هیأت علمی

دانشگاه‌هایی که عملکرد خوبی در رعایت تقویم زمانی جذب داشتند در جلسه هیئت عالی جذب …

۴ دیدگاه

 1. با سلام
  متأسفانه این خبر هنوز به دانشکده ها ابلاغ نشده و تا ابلاغ نشود ، رسمیت نخواهد داشت و همین امر باعث سردرگمی خواهد شد. ضمناً در سایت دانشگاه آزاد هم این خبر را نیافتم. امیدوارم صحیح باشد.

 2. اصلا خبر خوبی نیست چرا که بی ثباتی دانشگاه آزاد را در برنامه ریزی می رسونه، قبلا زمانبرگزاری امتحان در خرداد به طور رسمی اعلام شده، و دوباره زمان جدید اعلام کردن چیزی بجز بی نظمی و عدم تصمیم گیری نیست. سیل در چند روز آغازین سال جدید اتفاق افتاد و می تونستن قبل از همون زمان اولیه که برای امتحان در خرداد ماه اعلام کرده بودن یاد همدردی کردن با سیل زدگان باشن نه اینکه بعد از اعلام یک تاریخ به صورت رسمی دوباره تاریخ جدید اعلام کنن. چه بسا که یک ماه دیرتر شدن امتحان جامع کمکی به سیل زدگان عزیز نخواهد کرد و فقط بی نظمی و عدم تصمیم گیری رو می رسونه

 3. بسیار خبر خوشایندی بود!
  در ایامی که سیل اومد به خاطر اتفاقاتی که برای اقواممون پیش اومد واقعا نمیتونستم درس بخونم.
  در ثانی به خاطر ماه مبارک رمضان واقعا درس خوندن در این ایام سخته!

 4. با سلام
  متاسفانه این تغیر تاریخ ها به خیلی از عزیزان صدمه های شدید وارد میکنه افرادی مثل بنده که متاهل شاغل مادر و…با کلی برنامه ریزی برای اون مدت یهو اعلام میشه عقب افتاد ومجبور میشی کلی به دردسر بیافتی تاریخ عمل و… بیشتر ازهمه خانواده واطرافیانت درگیر میشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *